• EOL

Moduł pamięci eMMC 16GB z systemem Linux dla Odroid C2

Indeks: ODR-07232 EAN: 5904422300425

Moduł pamięci eMMC v5.0 dla z systemem Linux Ubuntu 16.04 dla minikomputera Odroid C2. Wyposażony w interfejs JEDEC/MMCA 5.0, HS400 z trybem DDR 8-bitów

Moduł pamięci eMMC 16GB z systemem Linux dla Odroid C2
125,00 zł
101,63 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 4-6 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: Odroid

Opis produktu: Moduł pamięci eMMC 16GB z systemem Linux dla Odroid C2

Moduł pamięci eMMC v5.0 dla z systemem Linux Ubuntu 16.04 dla minikomputera Odroid C2. Wyposażony w interfejs JEDEC/MMCA 5.0, HS400 z trybem DDR 8-bitów. 

eMMC 16GB Linux dla Odroid C2

Adapter na złącze kart microSD należy nabyć osobno.

Porównanie prędkości pamięci i eMMC

Karta pamięci

SD UHS1

Pamięć eMMC

Odroid C2

Prędkość zapisu 15,5 MB/s 39,3 MB/s
Prędkość odczytu 36,7 MB/s 140 MB/s

Pamięć eMMC dla aplikacji embedded z komputerem Odroid C2

Moduł eMMC (electronicMultiMediaCard) o pojemności 16GB to rodzaj małej pamięci masowej składający się z pamięci FLASH NAND i prostego sterownika pamięci masowej. Standard eMMC dla aplikacji z wbudowanymi pamięciami flash został opracowany w 2006 roku przez JEDEC i stowarzyszenie MultiMediaCard Association. Technologia eMMC jest przeznaczona do użytku w urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe, w czujnikach pomiarowych wspierających technologię IoT, a także w minikomputerach z rozszerzeniami pomocnicznymi, takimi jak np. Odroid C2. Zarówno pamięć FLASH NAND jak i jej sterownik, są zawarte w jednym układzie scalonym. eMMC działa jako podstawowa pamięć masowa, którą można rozszerzyć za pomocą wymiennej karty multimedialnej microSD. Połączenie z płytą główną urządzenia jest równoległe, ale najnowsza specyfikacja eMMC (wersja 5.1) pozwala na transmisję danych do prędkości 400 MB/s, co jest porównywalne z dyskiem SSD korzystającym z połączenia SATA.

Odroid C2 - godny konkurent dla Raspberry Pi

Oferowany moduł pamięci eMMC jest przeznaczony dla minikomputera Odroid C2, który jest oparty na 4-rdzeniowym 64-bitowym procesorze wykonanym w architekturze ARM, który jest taktowany zegarem 1,5GHz. Komputer Odroid C2 jest wyposażony także w procesor graficzny zapewniający wsparcie dla przetwarzania obrazu w jakości 4K oraz zestaw złączy pozwalający na współpracę z urządzeniami wejścia-wyjścia takimi jak mysz, klawiatura, ekran, a dzięki 40-pinowemu złączu GPIO, także dla modułów i czujników stosowanych w systemach wbudowanych. Odroid C2 to zdecydowanie godny konkurent dla uznanego Raspberry Pi 4B!

Szerokość opakowania 4 cm
Wysokość opakowania 6 cm
Głębokość opakowania 0.3 cm
Masa opakowania 0.002 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Moduł pamięci eMMC 16GB z systemem Linux dla Odroid C2

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Zdjęcia użytkowników

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: