Mono Amplifier V3.0 Pre-built - zestaw do budowy wzmacniacza - Kitronik 2165B

Indeks: KTR-21418
Mono Amplifier V3.0 Pre-built wykorzystuje układ scalony wzmacniacza audio NCP2890 o mocy wyjściowej 1 W. NCP2890 to wzmacniacz głośnikowy, który jest przeznaczony do wykorzystania w przenośnych urządzeniach komunikacyjnych, takich jak aplikacje do telefonów komórkowych i PDA. Układ scalony posiada również wbudowany "Pop and Click".
Mono Amplifier V3.0 Pre-built - zestaw do budowy wzmacniacza - Kitronik 2165B
22,50 zł
18,29 zł netto
Zapłać później
Producent: Kitronik

Opis produktu: Mono Amplifier V3.0 Pre-built - zestaw do budowy wzmacniacza - Kitronik 2165B

Mono Amplifier V3.0 Pre-built wykorzystuje układ scalony wzmacniacza audio NCP2890 o mocy wyjściowej 1 W. NCP2890 to wzmacniacz głośnikowy, który jest przeznaczony do wykorzystania w przenośnych urządzeniach komunikacyjnych, takich jak aplikacje do telefonów komórkowych i PDA. Układ scalony posiada również wbudowany "Pop and Click". Płytka PCB zawiera wbudowany obwód redukcji szumów. Zestaw współpracuje z dowolnym sprzętem stereo wyposażonym w gniazdo Jack 3,5 mm. Co więcej, umożliwia naukę lutowania podstawowych elementów THT oraz porusza podstawowe zagadnienia elektroniczne.

Zestaw wymaga lutowania

W naszej ofercie znajdziesz także bogatą ofertę produktów związanych z lutowaniem - stacja lutownicza, kalafonia, cyna i pasta, groty czy czyściki. Sprawdź!

Mono Amplifier V3.0 Pre-built - zestaw do budowy wzmacniacza - Kitronik 2165B.

Mono Amplifier V3.0 Pre-built - zestaw do budowy wzmacniacza - Kitronik 2165B.

Specyfikacja techniczna Mono Amplifier V3.0 Pre-built

 • Rodzaj: wzmacniacz głośnikowy
 • Wbudowany układ: NCP2890
 • Zakres napięcia pracy: od 2,2 V 6 V
 • Napięcie nominalne: 3 V
 • Moc wyjściowa: 1 W
 • Wymiary płytki PCB: 44,5 x 35,5 mm

Zawartość zestawu

 • Koszyk z przewodami na baterie 2xAA 
 • Płytka PCB z wbudowanym wzmacniaczem Pre-built Mono Amplifier NCP2890
 • Głośnik 8 Ohm o średnicy 66 mm
 • Przewód mono Jack 3,5 mm - długość 50 cm

Budowa wzmacniacza mono

Producent przygotował notatki dydaktyczne - w znacznym stopniu ułatwiające naukę oraz budowę zestawu. Do złożenia zestawu konieczna jest lutownica. Instrukcję w jaki sposób lutować można znaleźć w notatkach przygotowanych przez producenta. 

Zestawy konstrukcyjne od Kitronik

Wybierając zestawy konstrukcyjne od Kitronik poznasz nie tylko podstawowe zagadnienia elektroniczne, ale również nabędziesz umiejętności lutownicze - większość zestawów wymaga samodzielnego lutowania elementów. Producent dostarcza szeroką gamę produktów, przydatnych w różnych środowiskach i dla różnych grup wiekowych. Znajdziesz tutaj kreatywne zestawy konstrukcyjne dla młodzieży. Korzystać mogą z nich także dzieci - traktując serię Kitronik jako bazę do przyszłych projektów elektronicznych. 

Płytka PCB do montażu elementów w obudowie przewlekanej THT.

Płytka PCB do montażu elementów w obudowie przewlekanej THT.

Szerokość opakowania 12.5 cm
Wysokość opakowania 18 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.068 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: