Obudowa plastikowa Kradex Z44J - 149x80x33mm jasna

Indeks: KDX-05911 EAN: 5905275013128

Dwuczęściowe, uniwersalna obudowa o wymiarach zewnętrznych 149 x 80 x 33 mm na układ elektroniczny wykonana z ABS w kolorze czarnym.

Obudowa plastikowa Kradex Z44J - 149x80x33mm jasna
12,90 zł
10,49 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 2-4 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: Kradex

Opis produktu: Obudowa plastikowa Kradex Z44J - 149 x 80 x 33 mm 

Dwuczęściowe, uniwersalna obudowa o wymiarach zewnętrznych 149 x 80 x 33 mm na układ elektroniczny wykonana z ABS w kolorze czarnym.

 

Obudowa plastikowa Kradex Z44J.

Obudowa plastikowa Kradex Z44J.

Specyfikacja

 • Kolor: jasna
 • Materiał: ABS
 • Część górna i dolna łączona "na wcisk"
 • Wymiary zewnętrzne: 149 x 80 x 33 mm

Dwuczęściowa obudowa Kradex Z44J o wymiarach całkowitych 149x80x33 mm pasuje do wielu płytek PCB, drobnych układów elektronicznych, a nawet niektórych minikomputerów. Każdy przechowywany wewnątrz układ elektroniczny zyskuje większe bezpieczeństwo. Obudowa chroni przed urazami mechanicznymi, które mogą zdarzyć się na skutek upadku urządzenia lub zgniecenia.

Kradex Z44J to kolejna z propozycji przygotowanych przez tego producenta. W Botland znajdziesz wiele innych obudów Kradex, które również mają dwuczęściową konstrukcję i charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Produkt nadaje się do przechowywania rozmaitych akcesoriów elektronicznych

Obudowa Kradex Z44J do zabezpieczenia układów elektronicznych

W przeciwieństwie do niektórych innych modeli producenta obudowa plastikowa Kradex Z44J - 149x80x33 mm - jasna - jest zaprojektowana w taki sposób, aby górna część zamykana była na wcisk. Obudowa nie obsługuje śrub montażowych. Nie ma też konieczności stosowania żadnych spoiw.

Obudowa Kradex Z44J została wykonana z wysokiej jakości tworzywa (ABS). Jest to typowa obudowa zabezpieczająca, świetnie sprawdzająca się do przechowywania i transportowania elektroniki. Nie posiada żadnych dodatkowych otworów, jednak w razie potrzeby możliwe jest wykonanie takich prac we własnym zakresie.

 

Kolor jasny
Długość 149 mm
Szerokość 80 mm
Wysokość 32 mm
Szerokość opakowania 14.8 cm
Wysokość opakowania 7.9 cm
Głębokość opakowania 3.3 cm
Masa opakowania 0.086 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: