• Obniżka

Środkowa rama do łączenia obudów re_computer - Seeedstudio 110991404

Indeks: SEE-17674 EAN: 5904422328368

Środkowa rama przeznaczona dla obudowy re_computer. Z jej wykorzystaniem można powiększyć obudowę w celu wykorzystania większej ilości nakładek lub większego chłodzenia, a także połączyć ze sobą większą liczbę obudów. Po dołożeniu środkowej ramy, wysokość obudowy zwiększa się ze 120 mm do 187 mm.

Środkowa rama do łączenia obudów re_computer - Seeedstudio 110991404
62,90 zł -30%
44,03 zł
35,80 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 44,03 zł
Zapłać później
Producent: Seeedstudio
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Środkowa rama do łączenia obudów re_computer - Seeedstudio 110991404

Środkowa rama przeznaczona dla obudowy re_computer. Z jej wykorzystaniem można powiększyć obudowę w celu wykorzystania większej ilości nakładek lub większego chłodzenia, a także połączyć ze sobą większą liczbę obudów. Po dołożeniu środkowej ramy, wysokość obudowy zwiększa się ze 120 mm do 187 mm.

Specyfikacja ramy dla re_computer

  • Kolor: niebieski
  • Materiał: metal
  • Kompatybilność: re_computer
  • Wymiary: 130 x 57 mm

Rama do łączenia obudów re_computer

Rama do łączenia obudów re_computer.

Genialne rozwiązanie do minikomputerów Oddysey

Środkowa rama do łączenia obudów re_computer udowadnia, jak wielką moc mają modułowe konstrukcje. Bez tego elementu re-computer ma postać dwuczęściowej obudowy, składającej się z górnej i dolnej pokrywy, o wysokości umożliwiającej łatwy dostęp do najważniejszych złączy na płytkach minikomputerów Seeedstudio (ale także innych popularnych modułów, m.in. takich marek jak Raspberry Pi czy BeagleBone). W swojej podstawowej wersji re_computer składa się z górnej nakładki (akrylowej), podstawki odprowadzającej ciepło, metalowej ramy oraz maskownic. Już ten zestaw umożliwia skonstruowanie urządzenia w obudowie jedynie z górnej nakładki i dolnej podstawy - albo wyższej, jeżeli wspomniane części rozdzieli się metalową ramą.

Prezentowana środkowa rama pozwala na uzyskanie dodatkowej przestrzeni - o jeszcze większej wysokości (jeśli obudowę ustawimy w orientacji poziomej) bądź szerokości (jeśli wykorzystujemy re_computer w projekcie urządzenia zorientowanego pionowo).

Jakie są zalety powiększonej obudowy?

Choć współczesna elektronika dąży do jak najściślejszego upakowania coraz mniejszych komponentów na coraz mniejszych płytkach, to w niektórych przypadkach ów trend do miniaturyzacji po prostu się nie sprawdza. Wyższa lub szersza obudowa sprawdzi się świetnie w przypadku projektów, które wymagają lepszej wentylacji. Umożliwi także skonstruowanie urządzenia "piętrowego", na bazie kilku modułów połączonych w formie „kanapki”.

Szerokość opakowania 18.5 cm
Wysokość opakowania 4.5 cm
Głębokość opakowania 15 cm
Masa opakowania 0.177 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Środkowa rama do łączenia obudów re_computer - Seeedstudio 110991404

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Adam 18.12.2022 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: