• Wyprzedaż!

Obudowa drewniana z podpisanymi wyprowadzeniami do LattePanda

Indeks: DFR-06607 EAN: 6959420909933

Prosta, obudowa ze sklejki do minikomputera LattePanda w wersji 2 GB i 4 GB o wymiarach zewnętrznych 95 x 76 x 36 mm. Montowana jest na zatrzaski, co pozwala na jej demontaż w dowolnej chwili. Podpisane wyprowadzeniom znane z Arduino, ułatwiają podłączenie czujników, sterowników i innych modułów elektronicznych, przy wykorzystaniu dostępnych bibliotek.

Obudowa drewniana z podpisanymi wyprowadzeniami do LattePanda
37,00 zł -30%
25,90 zł
21,06 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 25,90 zł
Zapłać później
Producent: LattePanda

Opis produktu: Obudowa drewniana z podpisanymi wyprowadzeniami do LattePanda

Prosta, obudowa ze sklejki do minikomputera LattePanda w wersji 2 GB i 4 GB o wymiarach zewnętrznych 95 x 76 x 36 mm. Montowana jest na zatrzaski, co pozwala na jej demontaż w dowolnej chwili. Podpisane wyprowadzeniom znane z Arduino, ułatwiają podłączenie czujników, sterowników i innych modułów elektronicznych, przy wykorzystaniu dostępnych bibliotek.

Specyfikacja

  • Materiał: sklejka
  • Grubość: 3 mm
  • W zestawie znajduje się instrukcja montażu
  • Wymiary zewnętrzne: 95 x 76 x 36 mm

Obudowa LattePanda z wyprowadzeniami

Obudowa daje dostęp do złącz komunikacyjnych i zasilania, posiada również podpisane wyprowadzenia GPIO znane z Arduino.

Obudowa drewniana z podpisanymi wyprowadzeniami Botland - Sklep dla robotyków

Drewniana obudowa do minikomputera LattePanda została wykonana z wysokiej jakości sklejki o grubości 3 mm. To praktyczne akcesorium, które skutecznie chroni płytkę przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabrudzeniami, kurzem i innymi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, a ponadto poprawia estetykę projektów, w których jest wykorzystywane.

Na powierzchni umieszczone zostały wypalone opisy wyprowadzeń, które ułatwiają podłączanie do płytki czujników, zasilania i innych kompatybilnych elementów. Obudowa posiada otwory zapewniające dostęp do złączy komunikacyjnych oraz zasilania. Ponadto montaż na zatrzaski pozwala na zdjęcie jej i ponowne założenie w dowolnym momencie.

Estetyczna i trwała obudowa drewniana do LattePanda

Drewniana obudowa z podpisanymi wyprowadzeniami to praktyczna propozycja dla każdego użytkownika płytek LattePanda. Produkt jest kompatybilny z płytkami w wersji wyposażonej w 2 GB lub 4 GB pamięci RAM. Zewnętrzne wymiary obudowy to 95 x 76 x 36 mm.

W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór innych akcesoriów do LattePanda, między innymi dedykowane radiatory, zasilacze dogniazdkowe, obudowy wykonane z aluminium, tworzyw sztucznych i sklejki, ekrany dotykowe, wyświetlacze, przewody, czujniki, kamery AI czy anteny. Ponadto posiadamy w asortymencie inne popularne minikomputery i płytki mikrokontrolerowe, takie jak Arduino, Raspberry Pi, Nvidia Jetson Nano, Google Coral, BeagleBone, Sparky, Khadas VIM, CubieBoard, BBC micro:bit czy Odyssey.

Szerokość opakowania 19.5 cm
Wysokość opakowania 1.5 cm
Głębokość opakowania 10.7 cm
Masa opakowania 0.079 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Obudowa drewniana z podpisanymi wyprowadzeniami do LattePanda

4/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Artur N. 01.04.2022 Potwierdzony zakup
Ok fajna

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: