• Wyprzedaż!

Mocowanie do silników - 6mm

Indeks: NSZ-09789 EAN: 5904422314231

Mocowanie do silników o średnicy ok. 6 mm. Średnica otworów montażowych wynosi 2 mm. Uchwyt do samodzielnego montażu.

Mocowanie do silników - 6mm
2,60 zł -5%
2,47 zł
2,01 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 2,47 zł
Producent: OEM

Opis produktu: Mocowanie do silników - 6 mm

Mocowanie do silników o średnicy ok. 6 mm. Średnica otworów montażowych wynosi 2 mm. Uchwyt do samodzielnego montażu. W zestawie znajdują się śrubki montażowe.

Mocowania do silników w robotyce i modelarstwie

Niemal każda konstrukcja robota lub pojazdu zdalnie sterowanego, jest wyposażona w jeden lub więcej silników elektrycznych. Silniki elektryczne mają za zadanie zamienić energię elektryczną ze źródła zasilania w ruch obrotowy, w wyniku którego moment obrotowy jest przenoszony np. na ruchome ramiona robota lub koła jezdne. Oprócz odpowiednio dobranego silnika niezbędne jest zadbanie o jego pewny i stabilny montaż, aby unieruchomić jego korpus i skutecznie przeciwstawiać oddziaływanie wsteczne wytwarzanego momentu obrotowego. W tym celu stosuje się mocowania do miniaturowych silników elektrycznych.

Łoże montażowe do silników o średnicy 6 mm

Łoże montażowe do miniaturowych silników elektrycznych o średnicy wynoszącej 6 mm pozwala na łatwy i stabilny montaż silnika do różnych powierzchni lub elementów konstrukcyjnych robotów i pojazdów RC. Mocowanie silnika zawiera otwory montażowe, które pozwalają na bezpieczne przykręcenie silnika za pomocą śrubek dostarczonych w zestawie. Łoże montażowe jest wytrzymałe mechanicznie i odporne na wibracje, dzięki czemu zapewnia bezpieczny i stabilny montaż silnika. Ponadto, łoże montażowe częściowo może spełniać funkcję radiatora, gdyż zapewnia dobre oddawanie ciepła od silnika do otoczenia i jest wykonane z trwałego termicznie tworzywa sztucznego.

Specyfikacja techniczna elementu

  • Typ: mocowanie
  • Przeznaczenie: do silników o średnicy około 6 mm
  • Średnica otworów montażowych: 2 mm

Wymiary podane w mm.

Szerokość opakowania 6 cm
Wysokość opakowania 0.5 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 0.003 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: