• Wyprzedaż!

Mocowania do silników kątowych Pololu - krótkie - 2szt. - Pololu 2680

Indeks: PLL-03001 EAN: 5904422367381

Zestaw dwóch sztuk krótkich mocowań do silników kątowych Pololu. Dzięki dedykowanym mocowaniom użytkownik w prosty sposób może zamontować plastikowe silniki Pololu do podwozia. W naszym sklepie dostępne są: wersja długa oraz krótka (wąska).

Mocowania do silników kątowych Pololu - krótkie - 2szt. - Pololu 2680
15,90 zł -45%
8,75 zł
7,11 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 8,75 zł
Mocowanie do silnika Pololu - wersja:
Producent: Pololu

Opis produktu: Mocowania do silników kątowych Pololu

Zestaw dwóch sztuk krótkich mocowań do silników kątowych Pololu. Dzięki dedykowanym mocowaniom użytkownik w prosty sposób może zamontować plastikowe silniki Pololu do podwozia. W naszym sklepie dostępne są: wersja długa oraz krótka (wąska).

Zestaw zawiera:

  • Dwie sztuki mocowań krótkich
  • Zestaw elementów montażowych

Wymiary.

Mocowania do silników kątowych Pololu - krótkie

 Sprawdź kompatybilne kątowe silniki firmy Pololu.

Mocowania do silników kątowych Pololu - krótkie - szkielet podtrzymujący silniki

Konstrukcje urządzeń mechatronicznych, elektrycznych, elektronicznych i elektromechanicznych mają to do siebie, że muszę one działać nie tylko zgodnie z przeznaczeniem docelowym, ale także być niezawodne i zbudowane w staranny, przemyślany sposób. Ma to bezpośredni wpływ na niezawodność urządzenia, a także bezpieczeństwo jego użytkowania. Przykładem mogą być silniki elektryczne, które mają za zadanie przekazywać moment obrotowy do różnych podzespołów w układach elektromaszynowych, np. w robotach i pojazdach jeżdżących. Obudowa silnika napędzającego, musi zostać odpowiednio unieruchomiona, aby również nie generować i nie przenosić zbyt dużych wibracji na pozostałe elementy. Oferowane mocowania do silników kątowych Pololu zostały zaprojektowane zgodnie z tymi wymaganiami.

Montaż mocowań do silników kątowych

Oferowane mocowania są specjalnie zaprojektowane do współpracy z silnikami kątowymi w wersji z i bez enkodera. W zestawie znajdują się śruby o gwincie M3 i długości 12mm wraz z nakrętkami M3 (po dwie na każdy wspornik). W niektórych orientacjach przestrzennych, może wystawać krawędź, która powoduje uniesienie wspornika względem z powierzchni montażowej. Aby temu zaradzić, w zestawie dołączono również dwie podkładki dystansowe o grubości 1,25 mm (po jednej na każdy wspornik).

Szerokość opakowania 8 cm
Wysokość opakowania 9.5 cm
Głębokość opakowania 1.5 cm
Masa opakowania 0.01 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: