• Tylko online

Tester gniazd USB Uni-T UT658

Indeks: LEC-18303 EAN: 5901890028462

Tester pozwalający sprawdzić poprawności działania ładowarki, przewodu USB lub złącza USB znajdującego się w komputerze. Urządzenie pozwala zmierzyć wartość napięcia złącza oraz pobór prądu. Jest to urządzenie typu plug and play. Nie wymaga kalibracji, dodatkowego oprogramowania ani zasilania bateryjnego. Miernik wyposażono w gniazdo oraz wtyk USB A 2.0. Rezultaty pomiarów wyświetlane są na mały wyświetlaczu LCD z podświetleniem.

Tester gniazd USB Uni-T UT658
44,90 zł
36,50 zł netto
Zapłać później
Producent: UNI-T

Opis produktu: Tester gniazd USB Uni-T UT658

Tester pozwalający sprawdzić poprawności działania ładowarki, przewodu USB lub złącza USB znajdującego się w komputerze. Urządzenie pozwala zmierzyć wartość napięcia złącza oraz pobór prądu. Jest to urządzenie typu plug and play. Nie wymaga kalibracji, dodatkowego oprogramowania ani zasilania bateryjnego. Miernik wyposażono w gniazdo oraz wtyk USB A 2.0. Rezultaty pomiarów wyświetlane są na małym wyświetlaczu LCD z podświetleniem.

Do urządzenia dołączono zatyczkę na wtyk USB, która dodatkowo zabezpieczy go przed przypadkowym uszkodzeniem w trakcie przenoszenia urządzenia w kieszeni lub torbie.

Do urządzenia dołączono zatyczkę na wtyk USB, która dodatkowo zabezpieczy go przed przypadkowym uszkodzeniem w trakcie przenoszenia urządzenia w kieszeni lub torbie.

Urządzenie ma wymiary zbliżone do pendrive.Urządzenie ma wymiary zbliżone do pendrive.

Specyfikacja techniczna

  • Zakres pomiaru napięcia DC: od 3 V do 9 V (±1%)
  • Pomiar poboru prądu: od 0 A do 3 A (±1%)
  • Wskazanie pojemności: od 0 mAh do 9999 mAh
  • Funkcja zapisu: do 10 pomiarów
  • Wymiary: 80 x 28 x 11 mm

Łatwe i intuicyjne testowanie interfejsu USB dzięki Uni-T UT658

Tester gniazd USB Uni-T UT658 to urządzenie niezwykle proste w obsłudze. Wyniki dokonywanych pomiarów są na bieżąco wyświetlane na czytelnym ekranie LCD, sprawiając tym samym, że korzystanie z niego nie wymaga żadnego przeszkolenia. Dodatkowo Uni-T UT658 automatycznie sumuje ilość przepływającego przez niego prądu, pozwalając na diagnozowanie problemów z ładowaniem podłączonych przez niego urządzeń.

Szybkie sprawdzenie jakości akcesoriów wykorzystujących interfejs USB

Mierniki pozostałe, takie jak tester gniazd USB Uni-T UT658, to wygodny sposób na sprawdzanie parametrów różnego rodzaju urządzeń. Sprzęt ten jest szczególnie przydatny podczas sprawdzania jakości ładowarek wykorzystujących interfejs USB, a także przenośnych powerbanków. Korzystając z możliwości oferowanych przez tester gniazd USB Uni-T UT658, można sprawdzać zgodność ich parametrów z informacjami podawanymi przez ich producenta.

Szerokość opakowania 8.6 cm
Wysokość opakowania 1.6 cm
Głębokość opakowania 3.3 cm
Masa opakowania 0.03 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Tester gniazd USB Uni-T UT658

4.7/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Piotr 07.09.2022 Potwierdzony zakup
Wszystko OK. Urządzenie działa. Cena niewysoka, szybka dostawa. Polecam.
Wojciech B. 02.10.2021 Potwierdzony zakup
Działa, ale jest problem kiedy port USB jest do góry nogami i coś zasłania wyświetlacz. Ale to nie problem urządzenia samego w sobie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: