Obudowa plastikowa Kradex Z24 - 66x47x38mm czarna

Indeks: KDX-05798 EAN: 5905275024339

Uniwersalna, dwuczęściowa obudowa przeznaczona do zabezpieczenia i przechowywania układów elektronicznych. Materiał z którego wykonano obudowę to ABS. Do zestawu dołączono śrubki potrzebne do złożenia obudowy. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 66 x 47 x 38 mm.

Obudowa plastikowa Kradex Z24 - 66x47x38mm czarna
9,50 zł
7,72 zł netto
Producent: Kradex

Opis produktu: Obudowa plastikowa Kradex Z24 - 66x47x38mm czarna

Uniwersalna, dwuczęściowa obudowa przeznaczona do zabezpieczenia i przechowywania układów elektronicznych. Materiał z którego wykonano obudowę to ABS. Do zestawu dołączono śrubki potrzebne do złożenia obudowy. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 66 x 47 x 38 mm.

Specyfikacja

  • Kolor: czarna
  • Materiał: ABS
  • Część górna i dolna łączona za pomocą dwóch wkrętów (w zestawie)
  • Wymiary zewnętrzne: 66 x 47 x 38 mm

Obróbka mechaniczna obudowy

Aby prawidłowo zamontować nasze układy elektroniczne do wnętrza obudowy, niezbędna jest jej prawidłowa obróbka mechaniczna z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi. Jest zalecane, aby otwory na śruby montażowe nawiercić wiertłem o średnicy takiej samej lub większej o 1mm względem średnicy gwintu śruby. Jeśli natomiast rozmiar śruby jest niestandardowy i nie mamy odpowiedniego wiertła pod ręką, otwór montażowy możemy precyzyjnie ogradować używając iglaka o przekroju trójkątnym.

Prawidłowy montaż elektroniki w obudowie

Niezależnie od tego, jak bardzo nasz projekt elektroniczny jest rozbudowany, czy obejmuje kilka tysięcy lub nawet zaledwie kilka elementów, ważne jest, aby odpowiednio dobrać do niego technikę montażu. Umieszczenie płytki z elektroniką wewnątrz obudowy dodaje projektowi estetyki, a także zabezpieczenia przed uszkodzeniem, np. wskutek upadku na podłoże ze zbyt dużej wysokości. Aby obudowa w pełni spełniała swoją funkcję zabezpieczeniową, musimy zadbać o prawidłowe zamontowanie elektroniki w obudowie. Z tego względu, należy przykręcić płytkę PCB wewnątrz obudowy, używając połączeń śrubowych oraz dystansów plastikowych, które zapewnią odstęp płytki od pokrywy spodniej i skutecznie unieruchomią płytkę. Jeśli do obudowy będą doprowadzone przewody z zewnątrz zamontowane na stałe, należy zamontować przepust kablowy unieruchamiający przewody.

Kolor czarny
Długość 66 mm
Szerokość 47 mm
Wysokość 38 mm
Szerokość opakowania 4 cm
Wysokość opakowania 4.5 cm
Głębokość opakowania 6.5 cm
Masa opakowania 0.034 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: