Lakier grafitowy do naprawy ścieżek

Indeks: CHE-01816 EAN: 5901764320166

Produkt przeznaczony do naprawy płytek pokrytych grafitem Używany również do naprawy przerwanych ścieżek, oraz uzupełniania ubytków warstwy grafitu w obwodach drukowanych. Zestaw zawiera dwie fiolki: lakier grafitowy i rozpuszczalnik.

Lakier grafitowy do naprawy ścieżek
11,50 zł
9,35 zł netto
Zapłać później
Producent: TermoPasty

Opis produktu: Lakier grafitowy do naprawy ścieżek

Produkt przeznaczony do naprawy płytek pokrytych grafitem Używany również do naprawy przerwanych ścieżek, oraz uzupełniania ubytków warstwy grafitu w obwodach drukowanych. Zestaw zawiera dwie fiolki: lakier grafitowy i rozpuszczalnik. Lakier należy utwardzić, w tym celu można wykorzystać np. żarówkę o mocy 100 W i ogrzewać nią obiekt przez 90 minut w odległości 15 cm. Przed oświetleniem należy zabezpieczyć wszelkie elementy narażone na wysoką temperaturę.

Specyfikacja lakieru

  • Typ: grafitowy
  • Przeznaczenie: naprawa ścieżek

Lakier grafitowy do naprawy ścieżek

Lakier grafitowy do naprawy ścieżek.

Naprawa ścieżek na PCB za pomocą lakieru

Podczas wykonywania napraw sprzętu elektronicznego, bardzo często może się zdarzyć, że będzie konieczne wylutowanie konkretnych elementów, aby sprawdzić ich sprawność poza układem. Niestety, podczas ich demontażu, przy braku zachowania ostrożności możemy uszkodzić ścieżki z PCB - szczególnie jest to ryzykowne w przypadku laminatów dwustronnych. Oferowany lakier do ścieżek PCB pomoże nam w razie czego skutecznie naprawić potencjalne szkody.

Lakier grafitowy do naprawy ścieżek na PCB i ogrzewania tylnej szyby także!

W mgliste dni jadąc samochodem, w celu poprawy widoczności wstecznej włączamy zwykle ogrzewanie tylnej szyby, aby z jej powierzchni odparowała nagromadzona wilgoć. Po niedługim czasie możemy dostrzec, że widoczność jest lepsza, ale czasami nie na całej powierzchni szyby - w miejscach, w których szyba jest dalej zaparowana, najpewniej doszło do przerwania linii grzewczych. Lakier grafitowy pozwala również na naprawienie takiego uszkodzenia i przywrócenie ogrzewania szyby tylnej do pełnej funkcjonalności.

Szerokość opakowania 7.2 cm
Wysokość opakowania 10.6 cm
Głębokość opakowania 7.3 cm
Masa opakowania 0.015 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Lakier grafitowy do naprawy ścieżek

5/5

Średnia Ocena

2

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Kornel K. 24.11.2021 Potwierdzony zakup
Super jestem zadowolony!
Valter 24.11.2022 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: