Uczenie maszynowe w Pythonie dla każdego - Mark E. Fenner

Indeks: KSZ-18440 EAN: 9788328364257

Publikacja przeznaczona dla każdego, kto choć trochę zna Pythona i chce nauczyć się uczenia maszynowego (ML, ang. Machine Learning). Zagadnienia matematyczne przedstawiono w minimalnym stopniu. Więcej uwagi poświęcono koncepcjom i praktycznym zasadom implementacji ich założeń. W Uczeniu maszynowym w Pythonie dla każdego znajdziemy zatem komponenty systemów uczących, techniki klasyfikacji i regresji czy inżynierię cech, które pozwolą przekształcić dane w użyteczną postać

Uczenie maszynowe w Pythonie dla każdego - Mark E. Fenner
69,90 zł
66,57 zł netto
Zapłać później
Producent: Helion

Opis produktu: Uczenie maszynowe w Pythonie dla każdego

Publikacja przeznaczona dla każdego, kto choć trochę zna Pythona i chcę nauczyć się uczenia maszynowego (ML, ang. Machine Learning). Zagadnienia matematyczne przedstawiono w minimalnym stopniu, natomiast więcej uwagi poświęcono koncepcjom i praktycznym zasadom implementacji ich założeń. W Uczeniu maszynowym w Pythonie dla każdego znajdziemy zatem komponenty systemów uczących, techniki klasyfikacji i regresji czy inżynierię cech, które pozwolą przekształcić dane w użyteczną postać

Dla kogo jest ta książka?

 • Dla miłośników Pythona
 • Dla posiadających już doświadczenie z językiem programowania Python
 • Dla chcących poprawić swoje umiejętności programowania
 • Dla zainteresowanych nowymi technologiami
 • Dla całkowitych nowicjuszy w dziedzinie uczenia maszynowego
Uczenie maszynowe w Pythonie
Sztuczna inteligencja coraz bliżej nas.

Python wciąż plasuje się w czołówce języków programowania. 

Rozwój sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe rozwijają się z niezwykłą dynamiką. Znajdują coraz więcej różnorodnych zastosowań we wszystkich branżach. Nowa era właściwie już się rozpoczęła. Trudno oprzeć się wrażeniu, że ta niemal technologiczna osobliwość wkrótce stanie się komplementarną częścią życia każdego z nas. Spektakularny postęp AI jest związany z osiągnięciami w branży szeroko rozumianego sprzętu komputerowego i oprogramowania. Do tworzenia jej systemów używa się m.in. języków R, C, C++, Fortran i Go, jednak najpopularniejszym wyborem niezmiennie pozostaje Python.

AI dla każdego

Znajomość bibliotek specjalistycznych i narzędzi umożliwia tworzenie systemów uczących się (uczenie maszynowe, uczenie głębokie) nawet osobom, które nie mają rozległej wiedzy automatycznej. Przedstawione pozornie skomplikowane zagadnienia, takie jak modele grafowe, sieci neuronowe i sieci głębokie w połączeniu z zaawansowanymi metodami są tutaj przedstawione w sposób opisowy i przystępny. Przemyślane i krótkie podrozdziały publikacji Uczenie maszynowe... prezentują zawsze to, co obiecuje tytuł. 

O autorze

Autor M. E. Fenner uczy dorosłych informatyki i matematyki. Zajmują go szeroko rozumiane nauki ścisłe i przyrodnicze - prowadził badania nad uczeniem maszynowym, bioinformatyką i bezpieczeństwem systemów komputerowych. Zajmował się także analizą bezpieczeństwa repozytoriów oprogramowania, modelowaniem aminokwasów oraz analizą danych z badań mikroskopowych. 

Informacje

 • Autor: Mark E. Fenner
 • Tytuł oryginalny: Machine Learning with Python for Everyone
 • Wydawca: Helion SA
 • Rok wydania: 2020
 • Liczba stron: 544
 • ISBN: 978-83-283-6425-7
Mark Fenner - Uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja, Python
Uczenie maszynowe w Pythonie dla każdego
Książka - Autor Mark E. Fenner
Książka - ISBN 978-83-283-6425-7
Książka - Oprawa miękka
Książka - Wydawnictwo Helion SA
Tematyka Python
Tematyka Sztuczna inteligencja
Szerokość opakowania 16.7 cm
Wysokość opakowania 2.5 cm
Głębokość opakowania 23.8 cm
Masa opakowania 0.76 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: