Kolba lutownicza SP-80 do stacji lutowniczej ATTEN ST-80

Indeks: ATT-19481 EAN: 5904422348694
Kolba przeznaczona do stacji lutowniczej ATTEN ST-80. Produkt stanowi oryginalną część eksploatacyjną producenta urządzenia, co gwarantuje kompatybilność z danym modelem stacji lutowniczej. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, zapewniających dobre właściwości grzewcze oraz bezpieczeństwo użytkowania. Charakteryzuje się również długą żywotnością. Temperatura robocza stacji lutowniczej AT-938D, która wykorzystuje ten model kolby zawiera się w zakresie od 150°C do 450°C. Zestaw zawiera grot.
Kolba lutownicza SP-80 do stacji lutowniczej ATTEN ST-80
107,70 zł
87,56 zł netto
Zapłać później
Dostawa 10 szt. zaplanowana na 2024-06-21
Oczekiwanie na dostawę
Producent: ATTEN

Opis produktu: Kolba lutownicza SP-80 do stacji lutowniczej ATTEN ST-80

Kolba przeznaczona do stacji lutowniczej ATTEN ST-80. Produkt stanowi oryginalną część eksploatacyjną producenta urządzenia, co gwarantuje kompatybilność z danym modelem stacji lutowniczej. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, zapewniających dobre właściwości grzewcze oraz bezpieczeństwo użytkowania. Charakteryzuje się również długą żywotnością. Temperatura robocza stacji lutowniczej ST-80, która wykorzystuje ten model kolby zawiera się w zakresie od 150°C do 480°C. Zestaw zawiera grot.

W ofercie naszego sklepu dostępna jest stacja lutowniczą ATTEN ST-80. Oprócz tego oferujemy szereg akcesoriów, niezbędnych w trakcie lutowania.


Kolba lutownicza SP-80 do stacji lutowniczej ATTEN ST-80

Kolba lutownicza SP-80 do stacji lutowniczej ATTEN ST-80.

Kolba lutownicza SP-80 - oryginalna część zamienna

Kolba lutownicza SP-80 - oryginalna część zamienna.

Specyfikacja kolby lutowniczej

  • Model: SP-80
  • Zakres temperatur roboczych: od 150°C do 480°C
  • Typ kompatybilnych grotów: 900M (zestaw zawiera 1 grot)
  • Produkt to oryginalna część zamienna wyprodukowana przez firmę ATTEN

Kompatybilność produktu

Kolba lutownicza jest kompatybilna ze stacją lutowniczą ATTEN ST-80 - 80 W.

Kolba lutownicza SP-80 do stacji lutowniczej ATTEN ST-80

Oferujemy wysokiej jakości oryginalną kolbę lutowniczą SP-80, działającą jako część zamienna do stacji lutowniczej o nazwie ATTEN ST-80.

Sprzęt jest dokładnie taką samą częścią, jak ta która została dołączona przez producenta razem z oryginalną lutownicą. Taki zamiennik stosuje się najczęściej w sytuacjach, w których oryginał zostanie uszkodzony lub po prostu ulegnie całkowitemu zużyciu.

Kolby lutownicze i grzałki

Dzięki zastosowaniu prezentowanego oryginalnego sprzętu możesz mieć pewność, że dalsze użytkowanie lutownicy będzie w pełni bezpieczne oraz zapewnisz jej maksymalne osiągi.

W naszej ofercie znajdziesz znacznie więcej części zamiennych do lutownic marki ATTEN oraz do lutownic innych marek. Proponujemy jedynie sprzęt wysokiej jakości, który zapewni możliwie najlepszą i najbezpieczniejszą pracę Twojemu sprzętowi. W asortymencie Botland znajduje się przede wszystkim różnego rodzaju sprzęt z dziedziny elektroniki oraz robotyki.

Szerokość opakowania 25.5 cm
Wysokość opakowania 4.5 cm
Głębokość opakowania 4.5 cm
Masa opakowania 0.11 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: