Kolba lutownicza AP-65 do stacji lutowniczej ATTEN AT-937A

Indeks: ATT-19479 EAN: 5904422348670
Kolba przeznaczona do stacji lutowniczej ATTEN AT‐937A. Produkt stanowi oryginalną cześć eksploatacyjną producenta urządzenia, co stanowi gwarancję kompatybilności z danym modelem stacji lutowniczej. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, zapewniających dobre właściwości grzewcze oraz bezpieczeństwo użytkowania. Charakteryzuje się również długą żywotnością. Temperatura robocza stacji lutowniczej AT‐937A, która wykorzystuje ten model kolby, mieści się w zakresie od 200°C do 480°C. Zestaw zawiera grot.
Kolba lutownicza AP-65 do stacji lutowniczej ATTEN AT-937A
69,90 zł
56,83 zł netto
Zapłać później
Producent: ATTEN

Opis produktu: Kolba lutownicza AP-65 do stacji lutowniczej ATTEN AT-937A

Kolba przeznaczona do stacji lutowniczej ATTEN AT‐937A. Produkt stanowi oryginalną cześć eksploatacyjną producenta urządzenia, co stanowi gwarancję kompatybilności z danym modelem stacji lutowniczej. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, zapewniających dobre właściwości grzewcze oraz bezpieczeństwo użytkowania. Charakteryzuje się również długą żywotnością. Temperatura robocza stacji lutowniczej AT‐937A, która wykorzystuje ten model kolby, mieści się w zakresie od 200°C do 480°C. Zestaw zawiera grot.

W ofercie naszego sklepu dostępna jest stacja lutowniczą ATTEN AT-937A. Oprócz tego oferujemy szereg akcesoriów, niezbędnych w trakcie lutowania.

Kolba lutownicza AP-65 do stacji lutowniczej ATTEN AT-937A

Kolba lutownicza AP-65 do stacji lutowniczej ATTEN AT-937A.

Kolba lutownicza AP-65 - oryginalna część zamienna

Kolba lutownicza AP-65 - oryginalna część zamienna.

Specyfikacja kolby lutowniczej

  • Model: AP-65
  • Zakres temperatur roboczych: od 200°C do 480°C
  • Typ kompatybilnych grotów: 900M (zestaw zawiera 1 grot)
  • Produkt to oryginalna część zamienna wyprodukowana przez firmę ATTEN

Kompatybilność produktu

Kolba lutownicza jest kompatybilna ze stacją lutowniczą ATTEN AT-937A - 65 W.

Kolba lutownicza AP-65 do stacji lutowniczej ATTEN AT-937A

Oferujemy w 100% oryginalny sprzęt zamienny, pochodzący bezpośrednio od producenta docelowego urządzenia - to kolba lutownicza AP-65 przeznaczona do stacji lutowniczej AT-937A ATTEN.

Wybierając taki sprzęt, masz pewność, że sprzęt będzie działać, będzie oferował możliwie najlepsze osiągi oraz zapewni Ci możliwie największe bezpieczeństwo podczas pracy.

Kolby lutownicze i grzałki

W zestawie z urządzeniem producent dołącza oryginalny grot lutowniczy, dzięki czemu zaraz po wyjęciu kolby z opakowania oraz po podłączeniu jej do stacji lutowniczej, będziesz mógł rozpocząć pracę.

W naszym asortymencie znajdziesz znacznie więcej części zamiennych do stacji lutowniczych różnych producentów. Posiadamy szeroki wybór produktów, które doskonale sprawdzą się podczas pracy elektronika z lutownicą. W ofercie Botland znajdziesz bardzo duży wybór różnego rodzaju sprzętów, narzędzi, gotowych produktów i części z kategorii szeroko pojętych dziedzin elektroniki, robotyki i automatyki.

Szerokość opakowania 25.5 cm
Wysokość opakowania 5 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.13 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: