Przewód HDMI 1.4 Blow Classic - 3m kątowy

Indeks: KAB-06411 EAN: 5900804049555

HDMI pozwala łączyć ze sobą zgodne ze standardem urządzenia audio-video, w tym Rasbperry Pi. Posiada z jednej strony wtyk kątowy. Przewód ma pozłacane końcówki, a jego długość to 3 m.

Przewód HDMI 1.4 Blow Classic - 3m kątowy
20,90 zł
16,99 zł netto
Zapłać później
Producent: Blow

Opis produktu: Przewód HDMI 1.4 Blow Classic - 3 m kątowy

Przewód pozwala łączyć ze sobą zgodne ze standardem urządzenia audio-video. Dzięki HDMI w prosty sposób podłączysz Raspberry Pi do monitora bądź telewizora.

Specyfikacja przewodu

  • Przewód audio-video
  • Wtyczki HDMI 2x męska HDMI typ A - prosta i kątowa
  • Długość przewodu: 3 m
  • Pozłacane końcówki
  • Kolor przewodu: czarny

Przewód HDMI 1.4 Blow Classic - 3 m kątowy.

Przewód HDMI 1.4 Blow Classic - 3m kątowy

Oferujemy wysokiej klasy przewód HDMI 1.4 o długości 3 m od znakomitego producenta - Blow z serii Classic. Sprzęt prezentuje wysoką jakość wykonania, co wiąże się ze wyjątkową trwałością produktu.

Przewód Blow Classic z jednej strony zakończony jest standardową wtyczką HDMI, natomiast z drugiej umieszczona jest wtyczka kątowa HDMI. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś w stanie uniknąć w niektórych sytuacjach napięcia w gnieździe HDMI spowodowanego przez obciążenie ciężarem przewodu. W ten sposób możesz uniknąć szkodliwego odkształcenia gniazda lub nawet oderwania lutów gniazda, a tym samym znacząco wydłużyć bezawaryjną pracę urządzenia.

Przewód HDMI, który sprawdzi się z Raspberry Pi

Korzystając z tego rodzaju przewodu, możesz na przykład podłączyć swoją płytkę Raspberry Pi 3 do projektora lub telewizora i wyświetlić na nim wysokiej jakości obraz z minikomputera.

W naszej ofercie znajdują się jeszcze inne przewody i złącza wideo oraz szeroki wybór różnego rodzaju sprzętu z dziedziny elektroniki, automatyki i robotyki. Skorzystaj z naszego podziału na kategorie lub intuicyjnej wyszukiwarki, aby znaleźć sprzęt dla siebie.

Przewód - Typ HDMI
Przewód - Standard męski
Długość przewodu 3.0 m
Ilość pinów 19
Szerokość opakowania 8.5 cm
Wysokość opakowania 3 cm
Głębokość opakowania 22 cm
Masa opakowania 0.2 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: