• Nowość!

Xiaomi Smart Home Mi Door and Window Sensor 2 - czujnik otwarcia drzwi i okien Bluetooth

Indeks: BNA-24475 EAN: 6934177745874
Mi Door and Window Sensor 2 to inteligentne urządzenie, które umożliwia monitorowanie dostępu do domu nawet podczas nieobecności. Dzięki czujnikowi indukcji magnetycznej, który określa stan otwarcia lub zamknięcia, użytkownicy mogą śledzić status drzwi i okien za pomocą aplikacji na smartfona. Czujnik wysyła natychmiastowe powiadomienia o każdym niespodziewanym otwarciu lub zamknięciu, a także umożliwia uzyskanie dostępu do historii zdarzeń automatycznych poprzez aplikację Mi Home lub Xiaomi Home.
Xiaomi Smart Home Mi Door and Window Sensor 2 - czujnik otwarcia drzwi i okien Bluetooth
39,90 zł
32,44 zł netto
Zapłać później
Producent: Xiaomi

Opis produktu: Xiaomi Smart Home Mi Door and Window Sensor 2 - czujnik otwarcia drzwi i okien Bluetooth

Mi Door and Window Sensor 2 od firmy Xiaomi to wszechstronne urządzenie, które zapewnia bezpieczeństwo i komfort w domu. Wyposażony w czujnik indukcji magnetycznej, precyzyjnie rejestruje stan otwarcia lub zamknięcia drzwi i okien. Po podłączeniu do bramki Bluetooth, sensor umożliwia zdalne monitorowanie stanu urządzenia za pomocą aplikacji na smartfona, co pozwala śledzić dostęp do domu nawet w czasie Twojej nieobecności.

Xiaomi Smart Home Mi Door and Window Sensor 2 - czujnik otwarcia drzwi i okien Bluetooth

Xiaomi Smart Home Mi Door and Window Sensor 2 - czujnik otwarcia drzwi i okien Bluetooth.

Xiaomi Smart Home Mi Door and Window Sensor 2 - czujnik otwarcia drzwi i okien BluetoothPełna kompatybilność z systemami Android i iOS.

Natychmiastowe powiadomienia w aplikacji

Jedną z głównych funkcji Mi Door and Window Sensor 2 jest możliwość otrzymywania natychmiastowych powiadomień za każdym razem, gdy drzwi lub okno zostanie otwarte czy zamknięte niespodziewanie. Dzięki temu możesz szybko zareagować na potencjalne zagrożenia lub nieprzewidziane sytuacje. Czujnik można przymocować do dowolnej powierzchni za pomocą mocnej taśmy, co umożliwia łatwą instalację bez konieczności stosowania narzędzi.

Przeglądaj zautomatyzowaną historię zdarzeń i łącz się z z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu za pośrednictwem aplikacji Mi Home / Xiaomi Home dostępnej na urządzenia zarówno z systemem Android, jak i z systemem iOS.

Łączność z innymi inteligentnymi urządzeniami

Czujnik otwarcia drzwi i okien integruje się z aplikacją Mi Home / Xiaomi Home, co umożliwia uzyskanie dostępu do historii zdarzeń. Dzięki tej funkcji, można analizować zachowania domowników oraz automatyzować działania innych inteligentnych urządzeń w domu. Na przykład, po otwarciu klatki dla zwierząt, inteligentna kamera może automatycznie nagrać zdarzenie i przesłać nagranie do chmury, a następnie wysłać powiadomienie na smartfon użytkownika. Dodatkowo, posiada czujnik światła, który kiedy zarejestruje spadek jasności otoczenia, nawiązuje połączenie z inteligentną lampą, uruchamiając dedykowaną scenę oświetlenia nocnego w pomieszczeniu.

Xiaomi Smart Home Mi Door and Window Sensor 2 - czujnik otwarcia drzwi i okien BluetoothCzujnik otwarcia drzwi i okien - Bluetooth - biały.
Xiaomi Smart Home Mi Door and Window Sensor 2 - czujnik otwarcia drzwi i okien Bluetooth

Mi Door and Window Sensor 2 wykrywa każde otwarcie i powiadamia Cię o nim poprzez aplikację.

Kreatywne rozwiązanie dla inteligentnego domu

Mi Door and Window Sensor 2 to nie tylko praktyczne, ale także kreatywne rozwiązanie dla inteligentnego domu. Jego kompaktowa obudowa sprawia, że czujnik pasuje do wszystkiego, co otwiera się lub zamyka, dzięki czemu przedmioty codziennego użytku stają się inteligentnymi urządzeniami domowymi. Dodatkowo, instalacja czujnika jest niezwykle prosta i szybka, ponieważ wymaga jedynie nałożenia na czujnik specjalnej naklejki i usunięcia z niej folii ochronnej. Szczelina montażowa powinna mieć poniżej 18 mm. Następnie wystarczy otworzyć dedykowaną aplikację i zeskanować kod QR produktu, aby z powodzeniem połączyć czujnik z systemem.

Specyfikacja czujnika

  • Model: MCCGQ02HL
  • Kolor: biały
  • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 5.1 BLE
  • Typ baterii: CR2032 (zainstalowana)
  • Temperatura pracy: od -10°C do 50°C
  • Wilgotność robocza: od 0% do 95% RH
  • Wymiary: 34 x 32,7 x 14,5 mm

Zawartość zestawu

  • Mi Door and Window Sensor 2
  • Naklejka samoprzylepna
  • Instrukcja użytkownika i gwarancja
Xiaomi Smart Home Mi Door and Window Sensor 2 - czujnik otwarcia drzwi i okien Bluetooth

Zawartość zestawu.

Inteligentny budynek Czujnik otwarcia
Komunikacja Bluetooth
Szerokość opakowania 7 cm
Wysokość opakowania 7 cm
Głębokość opakowania 2.5 cm
Masa opakowania 0.054 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: