Grot do stacji lutowniczych Elwik - ścięty dwustronnie GD-2/051

Indeks: LUT-07416 EAN: 5904422310349

Wydłużony, ścięty dwustronnie grot z serii GD-2 pasujący do stacji lutowniczych Elwik.

Grot do stacji lutowniczych Elwik - ścięty dwustronnie GD-2/051
18,90 zł
15,37 zł netto
Zapłać później
Producent: Elwik

Opis produktu: Grot do stacji lutowniczych Elwik - ścięty dwustronnie GD-2/051

Wydłużony, ścięty dwustronnie grot współpracujący ze stacjami lutowniczymi produkcji Elwik. Ścięty dwustronnie grot typu GD-2/051 posiada długość 25 mm, średnica jego końcówki to 1,6 mm, natomiast grubość wynosi to 0,4 mm. Grot współpracuje z takimi stacjami lutowniczymi jak: 

Specyfikacja grota GD-2/051

  • Kształt: długi wkrętak, ścięty dwustronnie
  • Długość: 25 mm
  • Szerokość końcówki: 1,6 mm
  • Grubość: 0,4 mm
Wydłużony grot do stacji ElwikWydłużony, ścięty dwustronnie grot do stacji lutowniczych Elwik.

Do czego stosuje się ścięty grot do stacji lutowniczych?

Grot do stacji lutowniczych Elwik - ścięty dwustronnie GD-2/051 to jeden z kilkunastu rodzajów wymiennych grotów, kompatybilnych ze stacjami lutowniczymi marki Elwik. Jest on jedną z najcieńszych końcówek kolby lutowniczej, dzięki czemu niezwykle ułatwia realizację precyzyjnych prac warsztatowych. Dwustronnie ścięty grot sprawdzi się podczas lutowania drobnych elementów elektronicznych, pracy w obudowie o niewielkiej ilości dostępnego miejsca lub na ciasno upakowanych płytkach, zwłaszcza podczas prac serwisowych i wylutowywania elementów.

Groty do stacji lutowniczych Elwik w ofercie sklepu Botland

W sklepie dla robotyków Botland dostępny jest szeroki wybór wymiennych grotów do kolb stacji lutowniczych. Znajdziesz tu zarówno groty stożkowe (o przekroju "do zgubienia"), jak i groty ścięte jednostronnie i dwustronnie. Zestaw wymiennych grotów jest niezbędnym wyposażeniem warsztatu każdego elektronika - bez względu na to, czy pracuje on amatorsko nad własnymi projektami, czy profesjonalnie, np. w serwisie urządzeń elektronicznych - ponieważ to właśnie te elementy narażone są na szybkie zużycie pod wpływem wysokiej temperatury i kontaktu z lutowiem oraz topnikami.

Stacje lutownicze Elwik - dlaczego warto wybrać je do warsztatu?

Elwik to polski producent lutownic i stacji lutowniczych, obecny na rynku od niemal czterech dekad. Produkty marki cieszą się opinią niezawodnego wyposażenia pracowni elektronicznych i są chętnie wybierane przez elektroników ze względu na dostępność części zamiennych oraz akcesoriów. Prezentowany ścięty grot do stacji lutowniczych Elwik oraz inne groty używane z modelami Elwik RT-24 oraz Elwik RTC-24 mogą zostać uziemione na potrzeby lutowania elementów wrażliwych na wyładowania ESD.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 7 cm
Głębokość opakowania 1 cm
Masa opakowania 0.03 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: