Głowica hotend V3 do Zortrax M200 Plus / M300 Plus

Indeks: DKT-18327 EAN: 5902280823438
Oryginalna głowica przeznaczona do drukarek 3D M200 Plus oraz M300 Plus firmy Zortrax. Produkt jest złożony i gotowy do użycia i podłączenia zaraz po wyjęciu z pudełka. Blok szybko się nagrzewa oraz w bardzo efektywny sposób rozprowadza ciepło. W zestawie znajduje się również wykonana z mosiądzu dysza 0,4 mm. Dodatkowo dolna część hotendu oraz dysza zabezpieczone zostały osłonką wykonaną z białego silikonu, dzięki której elementy lepiej utrzymują temperaturę.
Głowica hotend V3 do Zortrax M200 Plus / M300 Plus
244,77 zł
199,00 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: Zortrax

Opis produktu: Głowica hotend V3 do Zortrax M200 Plus / M300 Plus

Oryginalna głowica przeznaczona do drukarek 3D M200 Plus oraz M300 Plus firmy Zortrax. Produkt jest złożony i gotowy do użycia i podłączenia zaraz po wyjęciu z pudełka. Blok szybko się nagrzewa oraz w bardzo efektywny sposób rozprowadza ciepło. W zestawie znajduje się również wykonana z mosiądzu dysza 0,4 mm. Dodatkowo dolna część hotendu oraz dysza zabezpieczone zostały osłonką wykonaną z białego silikonu, dzięki której elementy lepiej utrzymują temperaturę. Osłona chroni również dyszę przed zanieczyszczeniami. Hotend posiada wykonane fabrycznie otwory na grzałkę oraz termistor.

Oryginalna część zamienna do drukarek Zortrax M200 Plus oraz Zortrax M300 Plus.
Oryginalna część zamienna do drukarek Zortrax M200 Plus oraz Zortrax M300 Plus. W naszej ofercie znajdziesz również inne produkty marki Zortrax.
Hotend jest w pełni złożony i może zostać umieszczony w drukarce zaraz po wyciągnięciu go z pudełka.
Hotend jest w pełni złożony i może zostać umieszczony w drukarce zaraz po wyciągnięciu go z pudełka.

Specyfikacja techniczna

 • Wymiary bloku grzewczego: 33 x 15 x 13 mm
 • Dysza: 0,4 mm
 • Średnica filamentu: 1,75 mm

Głowica hotend V3 do Zortrax M200 Plus / M300 Plus

Oferujemy wysokiej klasy głowicę zaprojektowaną do wykorzystania w drukarkach 3D firmy Zortrax - chodzi o modele M200 Plus oraz M300 Plus. W zestawie dołączona jest również wykonana z mosiądzu specjalna dysza, o długości 0,4 mm. Cały hotend jest w pełni przygotowany do umieszczenia w drukarce od razu po rozpakowaniu (nie wymaga składania przez użytkownika).

Dolna część hotendu posiada specjalne zabezpieczenie silikonowymi osłonami - dzięki takiemu zabiegowi elementy przez dłuższy czas utrzymują stabilną temperaturę.

Części do drukarek 3D Zortrax

Oferowana głowica charakteryzuje się bardzo krótkim czasem nagrzewania oraz wyjątkowo efektywnym systemem rozprowadzania energii cieplnej. Dzięki zastosowanej osłonie urządzenie chronione jest przed wszelkimi zanieczyszczeniami, które mogłyby dostać się do dyszy. Warto także zwrócić uwagę na to, że hotend jest wyposażony w dedykowane otwory na grzałkę oraz termistor.

Produkt to oryginalna część zamienna, dzięki której łatwo przywrócisz sprawność swojej drukarce.

Szerokość opakowania 4.6 cm
Wysokość opakowania 2.7 cm
Głębokość opakowania 7.2 cm
Masa opakowania 0.029 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Zasady składania reklamacji towaru

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady Kupujący ma prawo:

 • złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny,
 • złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, ale nie wtedy kiedy wada jest nieistotna,
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • żądać usunięcia wady.

Informujemy, że Dział Reklamacji firmy Botland rozpatruje zgłoszenia w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich wpłynięcia. Botland odpowiada z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi Konsument ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin ten wygasa po upływie 30 dni od momentu, w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz §4 Regulaminu zwrot towaru przysługuje wyłącznie Konsumentom (zakup niezwiązany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową). Zwroty nie przysługują Klientom (zakup związany bezpośrednio działalnością gospodarczą lub zawodową).

Przebieg reklamacji / zwrotu

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy postępować zgodnie z instrukcją:

1 Zapoznaj się z zasadami reklamacji / zwrotu.
2 Wypełnij formularz, który znajduje się poniżej.
3 Zapoznaj się z treścią otrzymanej odpowiedzi.
4 Zabezpiecz i zapakuj niesprawny produkt.
5

Wyślij przesyłkę na podany niżej adres wraz z wydrukowanym formularzem oraz dowodem zakupu.

Formularz reklamacyjny

W celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej / zwrotu, wypełnij formularz.

Adres do wysyłki:

BOTLAND - SERWIS
Gola 25A
63-640 Bralin

Zasady reklamacji

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu reklamacji, prosimy o zapoznanie się z opisanymi poniżej zasadami:

 1. Przed odesłaniem sprzętu prosimy o upewnienie się, iż produkt faktycznie jest niesprawny.
 2. W celu sprawnego przebiegu reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego oraz dołączenie go do przesyłki.
 3. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć dowód zakupu (np. paragon, fakturę lub potwierdzenie wykonania przelewu).
 4. Towar należy starannie zapakować, aby zapewnić bezpieczny transport i zapobiec kolejnym uszkodzeniom.
 5. Firma Botland nie odbiera paczek reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.
 6. Zwrot kosztów przesyłki następuje po uznaniu reklamacji. Jest to kwota zgodna z najtańszą oferowaną formą dostawy.
 7. Sprzęt prosimy odsyłać kompletny razem z akcesoriami. Produkty niekompletne zostaną odesłane bez rozpatrzenia na koszt nadawcy.
 8. Samodzielna naprawa, przeprowadzona przez osoby nieuprawnione, tj. niebędąca naprawą przez firmę Botland, pozbawia Kupującego prawa do dalszego reklamowania.
 9. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną (poprzez wiadomość e-mail).
 10. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych kosztów wysyłki znajdują się na stronie: www.botland.com.pl w zakładce Dostawa.
 11. Odesłanie sprzętu jest równoznaczne z zapoznaniem się z powyższymi zasadami.

Zasady zwrotu towaru

 1. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, Konsument zobowiązany jest poinformować Sprzedającego o swojej decyzji poprzez jednoznaczne oświadczenie.
 2. W celu sprawnego przebiegu procesu zwrotu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz dołączenie go do przesyłki, można wykorzystać inne oświadczenie niż zamieszczony formularz.
 3. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy przez nas oferowany). Konsument ponosi koszty przesyłki zwrotnej. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji odstąpienia od umowy. Zwrotu dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraził zgodę na inne rozwiązanie lub je zaproponował.
 4. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy. Prosimy również o staranne zapakowanie towaru przed wysyłką.
 6. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia cech i funkcjonalności.

Opinie o produkcie

Głowica hotend V3 do Zortrax M200 Plus / M300 Plus

5/5

Średnia Ocena

4

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Stefan 23.10.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Bardzo szybka wysyłka
Sławomir 26.02.2023 Potwierdzony zakup
Produkt wysokiej jakości. Doskonała jakość wydruku po montażu w drukarce 3d. Świetnie zapakowany. Gorąco polecam!
Krzysztof C. 05.05.2022 Potwierdzony zakup
Szybka wysyłka, produkt zgody z opisem. Polecam
Sandra 12.09.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: