Zacznij drukować w 3D - Drukarka Creality Ender-3 V3 SE + zestaw filamentów 3,95kg

Indeks: ZES-18608 EAN: 5904422309404
Zacznij drukować - zestaw z drukarką 3D Creality Ender-3 V3 SE to idealna propozycja dla osób, które chcą odkryć druk 3D i postawić w nim swoje pierwsze kroki. Zestaw zawiera drukarkę 3D, sześć filamentów oraz akcesoria, które ułatwią pracę zarówno z urządzeniem, jak i z samymi modelami.
Zacznij drukować w 3D - Drukarka Creality Ender-3 V3 SE + zestaw filamentów 3,95kg
1 550,00 zł
1 260,16 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 4-6 tyg
Chwilowo niedostępny
Producent: Creality

Opis produktu: Zacznij drukować - zestaw z drukarką 3D

Zacznij drukować - zestaw z drukarką 3D to idealna propozycja dla osób, które chcą odkryć druk 3D i postawić w nim swoje pierwsze kroki. Zestaw zawiera drukarkę 3D, materiały oraz akcesoria, które ułatwią pracę z urządzeniem i z modelami. Rozpoczęcie pracy z drukiem trójwymiarowym łączy się z wyborem odpowiedniej maszyny, doborem odpowiednich materiałów i zaopatrzeniem się we właściwe elementy eksploatacyjne dla urządzenia. Wybierając zestaw otrzymujemy wszystko, co niezbędne, by uniknąć dylematów związanych z doborem produktów do rozpoczęcia przygody z drukiem 3D.

Elementem zestawu jest oryginalna drukarka firmy Creality 3D.

Zacznij drukować - zestaw z drukarką 3D

Zacznij drukować - zestaw z drukarką 3D

Drukarka 3D - Creality Ender-3 V3 SE

Tani, poręczny i łatwy w obsłudze to słowa najlepiej opisujące kolejny model słynnej drukarki 3D Ender-3 od firmy Creality. Ożyw swoją przestrzeń dzięki niecodziennym ozdobom czy gadżetom stworzonym za pomocą Ender-3 V3 SE. Urządzenie doskonale sprawdzi się jako narzędzie do nauki druku 3D. Łatwy montaż i szybka kalibracja sprawia, że pierwszy wydruk możesz zacząć zaledwie 20 minut po wyjęciu drukarki z pudełka. Solidna konstrukcja urządzenia gwarantuje wysoką jakość wydruków. Wymiary pola roboczego wynoszą 220 x 220 x 250 mm, a całej drukarki - 349 x 364 x 490 mm.

Szeroka gama materiałów do druku 3D

Zestaw został wyposażony w najpopularniejsze, gwarantujące najwyższą jakość filamenty od czołowych producentów Devil Design, Spectrum, Print-Me oraz Prusa. W pakiecie znajdziemy PLA w trzech kolorach, PETG, ABS oraz PLA z dodatkiem drewna. Duży zakres tworzyw pozwoli dostosować wytwarzane na drukarce modele do aktualnych potrzeb - możemy przykładowo drukować elementy ozdobne z PLA, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to zdecydować się na modele wymagające wytrzymałości z PETG.

Drukarka 3D Creality Ender 3 V3 SE na początek przygody z wydrukami

Ten model drukarki stanowi optymalną propozycję dla początkujących adeptów druku 3D, których w miarę rozwoju technologii FFF/FDM jest coraz więcej. Drukarka 3D Creality Ender-3 V3 SE dostarczana jest w postaci zestawu do samodzielnego montażu – na przygotowanie urządzenia do pracy wystarczy zaledwie kilkanaście minut. Pole robocze ma wymiary 220 x 220 x 250 mm.

Akcesoria dołączone do zestawu

Akcesoria dołączone do zestawu.

Klej do druku wchodzący w skład zestawu

Klej do druku wchodzący w skład zestawu.

Pakiet akcesoriów oraz części zamiennych

Oprócz drukarki i filamentów zestaw zawiera liczne akcesoria i części zamienne dla urządzenia. W przypadku filamentów o większym skurczu możemy zastosować preparat w formie sprayu - Dimafix. Przy tworzeniu wydruków, które będą wymagały użycia śrub, warto skorzystać z insertów do modeli 3D. Pozwalają one na wygodne umieszczenie gwintu w modelu. Aby uniknąć zatkania dyszy przez kurz i inne zanieczyszczenia osadzające się na filamencie, najlepiej zastosować czyścik, jeśli jednak nie dysza będzie niedrożna, to możemy przywrócić jej sprawność przy pomocy igły do dyszy. Do zestawu został dołączony również gratownik - jest to nóż, który umożliwia wygodną i bezpieczną obróbkę wydrukowanych modeli, dzięki któremu możemy łatwo wygładzić krawędzie naszego wydruku.

Jakie obiekty możesz wydrukować na drukarce 3D?

Druk 3D jest techniką wytwarzania fizycznych obiektów trójwymiarowych, która z powodzeniem może zastąpić wtryskarki i formy używane w przemyśle tworzyw sztucznych. Zalety drukarki 3D Creality Ender-3, doceni każdy, nawet najbardziej wymagający majsterkowicz. Wykorzystując możliwości drukarki Ender-3, możesz wydrukować takie obiekty, jak np. ścienne wieszaki na ubrania, pojemniki do przechowywania żywności, a także elementy do budowy miniaturowych modeli pojazdów do sklejania.

W jaki sposób powstają obiekty trójwymiarowe na drukarce Ender-3 V3 SE?

Najbardziej powszechną techniką druku 3D z tworzyw termoplastycznych, jest wytwarzanie przyrostowe FDM (ang. Fused Deposition Modeling). Taką technologię wykorzystuje również oferowana drukarka Creality Ender-3 V3 SE. Zasada działania tej drukarki opiera się na ekstrudowaniu filamentu, tj. jego pobieraniu przez ekstruder i roztapianiu do temperatury stanu półciekłego. Roztopiony filament jest rozprowadzany do strefy druku poprzez dyszę wylotową hot-end, umieszczoną w głowicy drukarki 3D. Głowica drukująca przemieszcza się w trzech wymiarach o odpowiednie interwały, zgodnie ze współrzędnymi zapisanymi w pliku zawierającym projekt obiektu drukowanego. Rozprowadzana nić filamentu krzepnie i jest zamieniana na pojedyncze warstwy druku - od pierwszej do ostatniej, tworząc obiekt docelowy. Aby zapobiec odkształcaniu się warstw druku i przyspieszyć krzepnięcie filamentu, głowica drukarki Ender-3 jest wyposażona w wentylator chłodzący.

Szerokość opakowania 56 cm
Wysokość opakowania 31 cm
Głębokość opakowania 50 cm
Masa opakowania 16 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Zacznij drukować w 3D - Drukarka Creality Ender-3 V3 SE + zestaw filamentów 3,95kg

4.9/5

Średnia Ocena

8

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Zdjęcia użytkowników

Przemysław 18.01.2023 Potwierdzony zakup
Fajny zestaw dla zaczynającego druk 3D
Adam 29.09.2022 Potwierdzony zakup
Bardzo fajny zestaw, dobra i tania drukarka, dużo różnych filamentów w różnych ładnych kolorach. Możliwości są nieskończone jak ma się umiejętności projektowania w 3D
Tomasz B. 21.06.2022 Potwierdzony zakup
Bardzo dobry zestaw na start
Michał T. 12.07.2021 Potwierdzony zakup
Zabawa jest wspaniała a poznawanie oprogramowania i ustawień dla laika jest wspaniałym treningiem
Krzysztof T. 20.05.2021 Potwierdzony zakup
Drukarka sama w sobie jak najbardziej ok. Stosunek jakości do ceny też. Trzeba się trochę pouczyć i potestowac ale myślę że na początek to dobry zakup.
Juliusz Ż. 22.02.2021 Potwierdzony zakup
Lepiej by było chyba kupić oddzielnie drukarkę i wybrać filamenty jakie się chce. Zielonego i żółtego są rolki po 250 gram. Sprzęt działa bez zarzutu, drukarka bardzo łatwa do złożenia i użytku.
Mariusz 01.04.2024 Potwierdzony zakup
Bartłomiej 24.11.2022 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: