Zestaw diagnostyczny OBD SDPROG + Vgate iCar Pro Bluetooth 3.0

Indeks: NXD-14936 EAN: 5906874578322

Zestaw diagnostyczny zawierający oprogramowanie SDPROG umożliwiające kontrolę wielu parametrów oraz odczytywanie i kasowanie błędów, wraz z modułem komunikacyjnym VGate iCar Pro Bluetooth 3.0 umożliwiającym przesył informacji do oprogramowania. Program jest w języku polskim. W komplecie znajduje się kod aktywacyjny z wieczystą licencją.

Zestaw diagnostyczny OBD SDPROG + Vgate iCar Pro Bluetooth 3.0
209,00 zł
169,92 zł netto
Zapłać później
Zestaw diagnostyczny OBD SDPROG + Vgate iCar Pro - komunikacja:
Producent: NexDiag

Opis produktu: Zestaw diagnostyczny SDPROG + Vgate iCar Pro Bluetooth 3.0

Zestaw zawierający nowoczesne oprogramowanie diagnostyczne wraz z bezprzewodowym interfejsem OBDII / EOBD to kompletne rozwiązanie dla osób, chcących dowiedzieć się szczegółowych informacji na temat swojego pojazdu. Oprogramowanie umożliwia odczyt najważniejszych parametrów samochodu takich jak np ciśnienie doładowania turbosprężarki czy napięcie sondy lambda. Program umożliwia również odczytywanie i kasowanie kodów błędów. Moduł interfejsu OBD Vgate iCar Pro Bluetooth 3.0 umożliwia bezprzewodowy przesył informacji na telefon z systemem android lub komputer z systemem Windows Vista lub nowszym w wersji 32 lub 64 bitowej.

Zestaw diagnostyczny SDPOG i Vgate iCar Pro

SDPROG - interfejs i wyświetlane informacje.

Możliwości i kompatybilność

Oprogramowanie jest kompatybilne z wszystkimi markami i modelami aut niezależnie od tego w jakim kraju zostały wyprodukowane. Związane jest to z wejściem w życie norm dotyczących ochrony środowiska, a co za tym idzie wymuszeniem na producentach stosowania jednolitego interfejsu diagnostycznego. Pełna kompatybilność występuje z samochodami wyprodukowanymi:

 • po 1 stycznia 1996 w USA
 • po 1 stycznia 2001 w Unii Europejskiej
 • po 1 stycznia 2002 w Polsce
 • po 1 stycznia 2003 w Unii Europejskiej dla samochodów z silnikiem Diesla

Zestaw diagnostyczny SDPROG i Vgate iCar ProInterfejs OBDII Vgate iCar Pro.

Nowoczesne i funkcjonalne oprogramowanie SDPROG z szeregiem funkcji umożliwiających diagnostykę pojazdu w warunkach domowych. Dzięki SDPROG możliwy jest odczyt kodów błędów związanych z kontrolką Check engine / MIL oraz ich kasowanie. Przydatną funkcją są podpowiedzi i instrukcje napraw przy występującym kodzie. Program odczytuje wszystkie kody związane z:

 • P - układem napędowym
 • B - nadwoziem
 • C - podwoziem
 • U - komunikacją sieciową

Oprogramowanie SDPROG jest w stanie monitorować pracę poszczególnych czujników zamontowanych w pojeździe. Są to m. in. czujniki temperatury powietrza, napięcia sondy lambda czy ciśnienia doładowania turbosprężarki. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi nastawionemu na personalizację odczytywanie parametrów jest łatwe i przyjemne.

W zestawie:

 • Vgate iCar Pro Bluetooth 3.0 - OBDII/EOBD
 • Oprogramowanie SDPROG z kodem aktywacyjnym
 • Dostęp do aktualizacji

 

Szerokość opakowania 14.5 cm
Wysokość opakowania 5 cm
Głębokość opakowania 20.8 cm
Masa opakowania 0.18 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: