Zestaw diagnostyczny OBD SDPROG + Vgate iCar 2 Bluetooth 3.0

Indeks: NXD-14934 EAN: 5906874578353

Nowoczesne oprogramowanie SDPROG umożliwiające diagnozę samochodu w domowych warunkach.  Razem z modułem komunikacyjnym VGate iCar 2 umożliwia rozpoznanie błędów występujących w pojeździe. Narzędzie posiada wieczystą licencję na polski rynek i jest w pełni po polsku.

Zestaw diagnostyczny OBD SDPROG + Vgate iCar 2 Bluetooth 3.0
169,00 zł
137,40 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Chwilowo niedostępny
Zestaw diagnostyczny OBD SDPROG + Vgate iCar 2 - komunikacja:
Producent: NexDiag

Opis produktu: Zestaw diagnostyczny SDPROG + Vgate iCar 2 Bluetooth 3.0

Oprogramowanie SDPROG to nowoczesne rozwiązanie dla osób chcących mieć kontrolę nad swoim samochodem. Narzędzie umożliwia diagnozę najważniejszych parametrów samochodu. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemami Windows 7, 8, 8.1, 10 w wersjach 32 i 64 bitowych. Program jest w pełni spolszczony i posiada możliwość darmowych aktualizacji. W zestawie znajduje się bezprzewodowy moduł VGate iCar 2 Bluetooth 3.0, umożliwiający przesył danych z samochodu poprzez Bluetooth w standardzie 3.0.

Zestaw diagnostyczny SDPROG VgateOprogramowanie SDPROG.

Kompatybilność i możliwości 

Oprogramowanie jest kompatybilne z wszystkimi markami i modelami aut niezależnie od tego w jakim kraju zostały wyprodukowane. Związane jest to z wejściem w życie norm dotyczących ochrony środowiska, a co za tym idzie wymuszeniem na producentach stosowania jednolitego interfejsu diagnostycznego. Pełna kompatybilność występuje z samochodami wyprodukowanymi:

  • po 1 stycznia 1996 w USA
  • po 1 stycznia 2001 w Unii Europejskiej
  • po 1 stycznia 2002 w Polsce
  • po 1 stycznia 2003 w Unii Europejskiej dla samochodów z silnikiem Diesla

Wtyk OBD SDPROG

Wtyk OBDII.

Oprogramowanie umożliwia odczyty kodów błędów oraz ich kasowanie, przyczyny świecenia się kontrolki Check engine. Dodatkowo wyposażone jest w bogatą bazę wskazówek, które wyświetlają się wraz w kodem błędu i przekazują użytkownikowi informacje takie jak powód pojawienia się błędu, usterki oraz objawy z tym związane. Narzędzie posiada funkcję monitorowania czujników w samochodzie. Umożliwia m. in. podgląd na:

Dodatkowo SDPROG podaje informacje przydatne podczas zakupu auta. Dzięki oprogramowaniu poznasz przebieg od momentu uaktywnienia kontrolki MIL, czas od momentu usunięcia kodów błędów czy czas uaktywnienia kontrolki Check engine.

W zestawie:

  • VGate iCar 2 Bluetooth 3.0
  • Oprogramowanie SDPROG z kodem aktywacyjnym
  • Dostęp do aktualizacji

 

Szerokość opakowania 14.5 cm
Wysokość opakowania 5 cm
Głębokość opakowania 20.8 cm
Masa opakowania 0.2 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: