• Nowość!

Zestaw konstrukcyjny Robotics - Mecha Dragon - Clementoni 50682

Indeks: PND-24386 EAN: 8005125506828
Zaawansowany zestaw konstrukcyjny, zawierający prawie 100 części, który umożliwia budowę mechanicznego smoka o imponującej długości ponad 40 cm. Dzięki trzem silnikom i czujnikom umieszczonym w konstrukcji, smok staje się realistyczny i reaktywny na otoczenie. Ten interaktywny projekt to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozwoju zdolności manualnych oraz logicznego myślenia.
Zestaw konstrukcyjny Robotics - Mecha Dragon - Clementoni 50682
54,90 zł
44,63 zł netto
Zapłać później
Producent: Clementoni

Opis produktu: Zestaw konstrukcyjny Robotics - Mecha Dragon - Clementoni 50682

Mecha Dragon firmy Clementoni  to niezwykły zestaw, który przenosi dzieci w fascynujący świat konstrukcji i robotyki. Budowa mechanicznego smoka o imponujących rozmiarach to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozwoju umiejętności technicznych oraz kreatywności. Zaawansowane technologicznie elementy zestawu, takie jak trzy silniki i czujniki dźwięku, sprawiają, że smok staje się bardziej realistyczny i interaktywny. Dzieci mogą kontrolować ruchy smoka za pomocą prostych gestów, co dodaje nowego wymiaru zabawie. Blisko 100 części zestawu pozwala na stworzenie konstrukcji o długości ponad 40 cm. Dodatkowym atutem zestawu jest bezpłatna aplikacja sterująca, która ułatwia kontrolę nad smokiem oraz oferuje dodatkowe funkcje i możliwości zabawy. Aplikacja dostarcza również interesujące informacje o świecie smoków, inspirujące wyzwania i dodatkowe interakcje, co sprawia, że całe doświadczenie jest jeszcze bardziej angażujące.

Darmową aplikację możesz pobrać zarówno na urządzenie z systemem Andriod jak i z systemem iOS.

Zestaw konstrukcyjny Robotics - Mecha Dragon - Clementoni 50682

Zestaw konstrukcyjny Robotics - Mecha Dragon - Clementoni 50682.

Zestaw konstrukcyjny Robotics - Mecha Dragon - Clementoni 50682

Smoka można kontrolować m.in. za pomocą prostych gestów.

Główne cechy zestawu

 • Interaktywność: mechaniczny smok potrafi wchodzić w interakcję z dzieckiem i otoczeniem dzięki trzem silnikom i licznych czujnikom, co zapewnia niekończące się przygody.
 • Łatwość sterowania: sterowanie smokiem jest proste i przyjemne, można to robić za pomocą aplikacji lub gwizdka dołączonego do zestawu, a także poprzez klaskanie w dłonie, co dodaje element interaktywności i zabawy.
 • Ruchomość: dzięki dwóm silnikom i serwonapędowi, smok potrafi poruszać skrzydłami i paszczą, a także obracać się i podążać za "ofiarą", co sprawia wrażenie, że jest żywy.
 • Wielofunkcyjność: zestaw oferuje ponad 3 tryby gry i aż 22 funkcje, co pozwala na wszechstronną zabawę i wprowadza w tajniki robotyki oraz doświadczenia z zasadami STEM w sposób łatwy i zabawny.
 • Rozwój umiejętności: mechaniczny smok nie tylko zapewnia godziny zabawy, ale także pomaga rozwijać sprawność manualną, logiczne myślenie, orientację w przestrzeni oraz wyobraźnię, co czyni go idealnym narzędziem do nauki i rozwoju dla dzieci w niemal każdym wieku.

Specyfikacja techniczna zestawu

 • Producent: Clementoni
 • Kraj produkcji: Włochy
 • Wiek: 8+
 • Ilość elementów w zestawie: ponad 100
 • Materiał: plastik
 • Zasilanie: 4x bateria AA
 • Wymiary pudełka: 45 x 31 x 7 cm
Zestaw konstrukcyjny Robotics - Mecha Dragon - Clementoni 50682

Zawartość zestawu.

Wiek 8+
Szerokość opakowania 45 cm
Wysokość opakowania 31 cm
Głębokość opakowania 7 cm
Masa opakowania 1.362 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: