Zestaw konstrukcyjny Laboratorium Mechaniki - Maszyny rolnicze - Clementoni 60951

Indeks: PND-14703 EAN: 8005125609512

Zestaw Clementoni Laboratorium Mechaniki składający się z ponad 200 elementów, dzięki którym można zbudować ponad 10 modeli o różnym poziomie trudności. Za pomocą zębów i przegubów można zbudować potężne maszyny rolnicze. W zestawie znajdują się również: mechanizm różnicowy, koła i opony, koła zębate, osie, płytki oraz ilustrowany podręcznik z instrukcją montażu.

Zestaw konstrukcyjny Laboratorium Mechaniki - Maszyny rolnicze - Clementoni 60951
61,90 zł
50,33 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: Clementoni

Opis produktu: Zestaw konstrukcyjny Laboratorium Mechaniki - Maszyny rolnicze - Clementoni 60951

Zestaw Clementoni Laboratorium Mechaniki składający się z ponad 200 elementów, dzięki którym można zbudować ponad 10 modeli o różnym poziomie trudności. Za pomocą kół zębatych i przegubów można zbudować potężne maszyny rolnicze. W zestawie znajdują się również: mechanizm różnicowy, koła i opony, osie, płytki oraz ilustrowany podręcznik z instrukcją montażu i wieloma szczegółowymi informacjami na temat mechaniki maszyn rolniczych.

Laboratorium mechaniki Maszyny rolnicze

Konstrukcja ciągnika.

Ponad 200 elementów

Zestaw zawiera ponad 200 elementów, dzięki którym można zbudować ponad 10 konstrukcji maszyn rolniczych. Z wykorzystaniem zębów oraz przegubów można stworzyć potężne maszyny. 

Laboratorium mechaniki Maszyny rolnicze

Zastosowane mechanizmy.

Specyfikacja zestawu Laboratorium Mechaniki

  • Ilość elementów: ponad 200 
  • Ilość konstrukcji: ponad 10
  • Wiek: 8+
  • Wymiary: 396 x 278 x 60 mm
  • Wyprodukowane we Włoszech

 

Ucz się mechaniki przez eksperymentowanie

Wielu młodych ludzi w dzieciństwie interesuje się ciężkimi pojazdami, takimi jak maszyny budowlane czy rolnicze. Takie konstrukcje – ze względu na nietypowy wygląd i wykonywane funkcje – przyciągają uwagę dzieci. Kto nie chciał w dzieciństwie bawić się koparką albo traktorkiem?

Zestaw konstrukcyjny Laboratorium Mechaniki - Maszyny rolnicze - Clementoni 60951 zaprasza młodych konstruktorów do świata mechaniki poprzez samodzielną budowę modeli maszyn rolniczych. Wbrew pozorom praca z zestawem będzie interesująca nie tylko dla najmłodszych użytkowników – choć produkt Clementoni rekomendowany jest dla dzieci już od 8 roku życia.

10 fascynujących modeli

Laboratorium Mechaniki Maszyny Rolnicze zawiera przeszło 200 elementów. Wśród nich dostępne są przeguby, koła zębate, mechanizm różnicowy, a także płytki, koła, opony i osie. Łączenie odbywa się tak, jak w przypadku popularnych klocków – poszczególne części zostały odpowiednio spasowane, dlatego można wielokrotnie łączyć je i rozmontowywać, by tworzyć kolejne modele – zarówno te wskazane w zestawie, jak i własne.

Do rozwoju dziecięcej kreatywności zachęca przygotowany do zestawu podręcznik. Znajdują się w nim nie tylko czytelne, bogato ilustrowane instrukcje montażu, ale także wytłumaczenie najważniejszych praw fizyki i mechaniki oraz ciekawostki, uatrakcyjniające przekaz.

Wiek 6-8 lat
Szerokość opakowania 39.8 cm
Wysokość opakowania 6.4 cm
Głębokość opakowania 28.2 cm
Masa opakowania 0.95 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Zestaw konstrukcyjny Laboratorium Mechaniki - Maszyny rolnicze - Clementoni 60951

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Aleksandra 15.05.2023 Potwierdzony zakup
Super❤️

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: