Konektor do taśm i pasków LED 10mm 4 pin - z przewodem

Indeks: LED-06479 EAN: 5904422368128

Konektor pozwalający połączyć ze sobą dwa paski LED o szerokości 10 mm. Posiada cztery piny. Współpracuje z taśmami LED RGB. Długość przewodu jest równa 16 cm.

Konektor do taśm i pasków LED 10mm 4 pin - z przewodem
3,90 zł
3,17 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Konektor do taśm i pasków LED 10 mm 4 pin - z przewodem

Konektor pozwalający połączyć ze sobą dwa paski LED o szerokości 10 mm. Posiada cztery piny. Współpracuje z taśmami LED RGB. Długość przewodu jest równa 16 cm. Złączki do taśm LED to poręczne rozwiązanie szybkiego łączenia, które pozwala uniknąć konieczności używania lutownicy. 4-pinowe złącza mają identyczny rozmiar i kształt jak 2-pinowe, ale zawierają 4 piny, które pasują do punktów połączeń na RGB (zmieniające kolor) światła na paskach i taśmach.

Wygodna alternatywa LED bez lutowania

Konektor do taśm i pasków LED pozwala na podłączenie dwóch urządzeń razem koniec do końca, aby uzyskać większą długość naszej świetlnej instalacji, na stworzenie przerwy pomiędzy paskami świetlnymi czy po prostu łączenie przewodów zasilających do taśmy. Montaż jest niezwykle prosty - wystarczy użyć plastikowej osłony i wsunąć listwę z LED aż do momentu, gdy trafi ona na zabezpieczenie, wsunąć element do oporu, a zatrzask stworzy stabilne połączenie. To idealne i proste akcesorium do montażu pasków właściwie w dowolnym miejscu.

Specyfikacja konektora do taśm i pasków LED

  • Długość przewodu: 16 cm
  • Łączy 2 paski LED o szerokości 10 mm
  • Rodzaj taśmy: LED RGB 4-pin

Konektor do taśm i pasków LED 10 mm 4 pin - z przewodem.

Szerokość opakowania 6 cm
Wysokość opakowania 1.45 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 0.005 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: