Konektor do taśm i pasków LED 8mm 2 pin - z przewodem

Indeks: LED-06477 EAN: 5904422368135

Konektor pozwalający połączyć ze sobą dwa paski LED o szerokości 8 mm. Posiada dwa piny. Nie współpracuje z taśmami LED RGB.

Konektor do taśm i pasków LED 8mm 2 pin - z przewodem
2,90 zł
2,36 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Konektor do taśm i pasków LED 8 mm 2 pin - z przewodem

Konektor pozwalający połączyć ze sobą dwa paski LED o szerokości 8 mm. Posiada dwa piny. Nie współpracuje z taśmami LED RGB. Długość przewodu jest równa 16 cm.

Specyfikacja konektora do taśm i pasków LED

  • Długość przewodu: 16 cm
  • Łączy 2 paski LED o szerokości 8 mm
  • Rodzaj taśmy: LED RGB 2-pin

Konektor do taśm i pasków LED 8 mm 2 pin - z przewodem.

Konektor pozwalający na połączenie dwóch pasków LED o szerokości 8 mm to proste, ale często niezbędne akcesorium każdego warsztatu elektronicznego. Konektor nie jest przeznaczony do obsługi taśm LED RGB. Posiada dwa piny.

Złącza konektora połączone są dwoma przewodami, odpowiadającymi za zasilanie (kabel czerwony) i za masę (kabel czarny). Szesnastocentymetrowy przewód doskonale nadaje się do zastosowań elektronicznych takich, jak tworzenie własnych prototypów, układów automatyki budynkowej i robotów. Zaletą będzie także fakt, że po instalacji przewód nie zabiera dużo miejsca.

Konektor do taśm i pasków LED 8 mm - instalacja

Konektor obsługuje wszystkie standardowe paski LED o szerokości 8 mm. Podłączenie paska do konektora jest bardzo proste. Na początku należy zdjąć fragment izolacji, który będzie włożony do środka. W trakcie montażu warto oczyszczone z izolacji końcówki pobielić cyną, a wyprowadzenia taśmy można, choć nie trzeba, wlutować.

Sposób podłączania taśm do prezentowanego konektora w dużej mierze zależy od tego, czy pragnie się przetestować jego działanie chwilowo, czy szuka się trwałej przejściówki. W tym drugim wariancie można zastosować także klej techniką na gorąco. W naszym sklepie znajdziesz wiele podobnych konektorów. Dostępne są też identyczne produkty, ale o innych długościach przewodów.

Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 1.3 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.003 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: