Konektor do taśm i pasków LED RGB 10mm 4pin

Indeks: LED-06476 EAN: 5904422368166

Konektor pozwalający połączyć ze sobą dwa paski LED o szerokości 10 mm. Posiada cztery piny. Współpracuje z taśmami LED RGB.

Konektor do taśm i pasków LED RGB 10mm 4pin
2,20 zł
1,79 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Konektor do taśm i pasków LED 10 mm 4 pin

Konektor pozwalający połączyć ze sobą dwa paski LED o szerokości 10 mm. Posiada cztery piny. Współpracuje z taśmami LED RGB. Złączki i konektory do taśm LED to poręczne rozwiązanie szybkiego łączenia, które pozwala uniknąć konieczności używania lutownicy. 4-pinowe złącza mają identyczny rozmiar i kształt jak 2-pinowe, ale zawierają 4 piny, które pasują do punktów połączeń na RGB (zmieniające kolor) światła na paskach i taśmach. Wariant bez przewodu.

Wygodna alternatywa LED bez lutowania

4-pinowy konektor do taśm i pasków LED pozwala na podłączenie dwóch urządzeń razem koniec do końca, aby uzyskać większą długość naszej świetlnej instalacji, na stworzenie przerwy pomiędzy paskami świetlnymi albo połączenie przewodów zasilających do taśmy. 4-pinowe złącza służą do LED RGB - zmieniających kolor świateł pasków LED, adresowalne oświetlenie pasków ledowych RGB niekoniecznie musi wykorzystywać złącza 4-pinowe. .Bezproblemowy montaż opiera się na plastikowej osłonie. Wystarczy wsunąć listwę z diodami LED aż do punktu, w którym trafi ona na zabezpieczenie i dosunąć element do oporu, a zatrzask stworzy stabilne połączenie. To idealne i proste akcesorium do montażu LED RGB właściwie w dowolnym miejscu.

Specyfikacja konektora do taśm i pasków LED

  • Kolor: biały
  • Materiał obudowy: plastik
  • Łączy 2 paski LED o szerokości 10 mm
  • Rodzaj taśmy: LED RGB 4-pin
  • Maksymalne napięcie: 12 V

Konektor do taśm i pasków LED RGB 10 mm 4 pin.

Szerokość opakowania 2.5 cm
Wysokość opakowania 0.5 cm
Głębokość opakowania 2 cm
Masa opakowania 0.001 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: