Złącze przemysłowe ZP2 z szybkozłączem - 7-pinowe

Indeks: KAB-05829 EAN: 5904422349691

Złącze przemysłowe umożliwiające utworzenie szybkie łączenie 7-przewodowego kabla.

Złącze przemysłowe ZP2 z szybkozłączem - 7-pinowe
13,90 zł
11,30 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Złącze przemysłowe ZP2 z szybkozłączem - 7-pinowe

Solidne, 7-pinowe złącze przemysłowe ZP2 z szybkozłączem, zapewniającym możliwość wygodnego i sprawnego podłączenia bez konieczności przykręcania nakrętki wtyku, co ma miejsce w wielu konkurencyjnych elementach stykowych stosowanych w elektronice. Złącze żeńskie posiada specjalną szczelinę, pasującą do wpustu znajdującego się w korpusie złącza męskiego – dzięki temu mechaniczna konstrukcja obydwu elementów uniemożliwia nieprawidłowe wpięcie wtyku do gniazda.

Gniazdo jest przeznaczone do montażu w otworze panelu czołowego urządzenia – do jego zamocowania należy wykorzystać znajdującą się w zestawie nakrętkę oraz podkładkę. Wtyk został natomiast wykonany w wersji do montażu lutowanego na przewodzie wielożyłowym o zewnętrznej średnicy do 4 mm. Kabel może być solidnie zamocowany w obudowie wtyku za pomocą specjalnego, metalowego docisku, znajdującego się w tylnej części złącza.

Szybkozłącza do różnych aplikacji

Szybkozłącza to szeroka i zróżnicowana grupa elementów, umożliwiających – jak sama nazwa wskazuje – szybkie i wygodne wykonywanie połączeń elektrycznych, zwykle zupełnie bez użycia narzędzi lub jedynie z pomocą najprostszych przyrządów (np. niewielkiego wkrętaka). W naszej ofercie znajdziesz m.in. uniwersalne kostki zaciskowe (szybkozłączki elektryczne), przejściówki (np. z gniazda lub wtyku RCA, BNC, DC 5.5x2.5 mm, DC 5.5x2.1 mm czy też Jack 3.5 mm, na 2- lub 3-torowe złącze śrubowe), a także złączki hermetyczne, szybkozłączki z cyną i rurką termokurczliwą oraz rozmaite, okrągłe złącza przemysłowe.

Złącze przemysłowe ZP2 z szybkozłączem - 7-pinowe.

Złącze przemysłowe ZP2 z szybkozłączem - 7-pinowe.

Wymiary

Wymiary złącza przedstawione są na poniższym rysunku.

Ilość pinów 7
Złącza - Typ ZP2
Złącza - Standard żeńskie
Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 1.5 cm
Głębokość opakowania 7 cm
Masa opakowania 0.024 kg

Kazimierz

03/30/23

Pytanie: czy to złącze jest hermetyczne ?
Odpowiedź: Niestety nie jest to złącze hermetyczne.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: