Złącze przemysłowe ZP2 z szybkozłączem - 5-pinowe

Indeks: KAB-05827 EAN: 5904422374679

Złącze przemysłowe ZP2 ze złączem pozwalającym na szybkie zamocowanie przewodu pięciożyłowego. Złącze wykonano z metalu w kolorze srebrnym.

Złącze przemysłowe ZP2 z szybkozłączem - 5-pinowe
11,90 zł
9,67 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Złącze przemysłowe ZP2 z szybkozłączem - 5-pinowe

Solidne, 5-pinowe złącze przemysłowe ZP2 z szybkozłączem oferujemy w kompletach: gniazdo (męskie) jest przeznaczone do montażu w otworze panelu urządzenia, zaś wtyk (żeński) należy zamocować na przewodzie o średnicy izolacji zewnętrznej do 4 mm.

W komplecie znajduje się nakrętka do montażu gniazda oraz kompatybilna podkładka tworzywowa, pełniąca rolę uszczelki. Gniazdo należy zamontować w otworze o średnicy równej 12 mm – projektując obudowę, trzeba zwrócić uwagę, by pozostawić nieco miejsca na dokręcenie nakrętki o rozmiarze klucza 15 mm (warto do tego celu użyć klucza nasadowego, płaskiego lub nastawnego, w awaryjnych sytuacjach można także użyć kombinerek lub płaskich szczypiec).

Złącza w ofercie sklepu Botland

W naszej ofercie znajdziesz setki rodzajów złączy, przeznaczonych do różnych zastosowań w elektronice, elektryce czy też automatyce przemysłowej i budynkowej. W stałej sprzedaży mamy m.in. popularne złącza szpilkowe (typu goldpin – w wersji żeńskiej oraz męskiej, jedno- i dwurzędowe), kostki elektryczne, szybkozłącza, gniazda i wtyki DC, złącza koncentryczne (BNC oraz SMA), wtyki typu BLS, złącza D-SUB, terminale śrubowe (ARK), a także szeroki wybór gniazd i wtyków USB, RJ czy też IDC.

Do specjalnych zastosowań w mechanice i robotyce polecamy obrotowe złącza ślizgowe, umożliwiające transmisję sygnałów oraz energii elektrycznej w przegubach obrotowych (np. ramionach robotycznych). Mamy także złącza stosowane w sprzęcie pomiarowym (bananowe i krokodylkowe), końcówki tulejkowe i konektory do zaciskania, czy też precyzyjne złącza FFC/FPC w gęstym rastrze 0,5 mm.

Złącze przemysłowe ZP2 z szybkozłączem - 5-pinowe

Złącze przemysłowe ZP2 z szybkozłączem - 5-pinowe.

Wymiary

Wymiary złącza przedstawione są na poniższym rysunku. 

Ilość pinów 5
Złącza - Typ ZP2
Złącza - Standard żeńskie
Szerokość opakowania 5 cm
Wysokość opakowania 1.5 cm
Głębokość opakowania 8 cm
Masa opakowania 0.023 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: