Sphero Indi - robot edukacyjny + mata Kodowanie na dywanie - zestaw premium dla całej placówki

Indeks: OZB-22271
Zestaw premium dla całej placówki, który zawiera aż 4 roboty edukacyjne Indi firmy Sphero. Robot stanowi idealne narzędzie, które zachęca dzieci do nauki i wprowadza je w świat robotyki i kodowania. To także zabawka, która uczy dzieci logicznego myślenia i rozwija w nich umiejętność rozwiązywania problemów, pobudza wyobraźnię i chęć tworzenia. W zestawie znajduje się szereg przydatnych akcesoriów edukacyjnych, rozwijających umiejętności kluczowe i pozwalających na nietuzinkowe poprowadzenie zajęć. 
Sphero Indi - robot edukacyjny + mata Kodowanie na dywanie - zestaw premium dla całej placówki
7 999,99 zł
6 504,06 zł netto
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Na zamówienie
Producent: EduSense

Opis produktu: Sphero Indi - robot edukacyjny + mata Kodowanie na dywanie - zestaw premium dla całej placówki

Zestaw premium dla całej placówki, który zawiera aż 4 roboty edukacyjne Indi firmy Sphero. Robot stanowi idealne narzędzie, które zachęca dzieci do nauki i wprowadza je w świat robotyki i kodowania. To także zabawka, która uczy dzieci logicznego myślenia i rozwija w nich umiejętność rozwiązywania problemów, pobudza wyobraźnię i chęć tworzenia. W zestawie znajduje się szereg przydatnych akcesoriów edukacyjnych, rozwijających umiejętności kluczowe i pozwalających na nietuzinkowe poprowadzenie zajęć. Gdy dziecko opanuje już programowanie za pomocą kart zawartych w zestawie, dzięki bezpłatnej aplikacji może także wprowadzać zmiany w reakcjach robota, poszerzając swoją wiedzę o kodowaniu. Zestaw przeznaczony dla nauczycieli, edukatorów pracujących z dziećmi w wieku od 3 do 7 roku życia.

Darmowa aplikacja Sphero Edu Jr jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak również z systemem iOS.

Robot Indi - wspaniały pomysł na prezent oraz efektywne narzędzie do nauki kodowania.Robot Indi - wspaniały pomysł na prezent oraz efektywne narzędzie do nauki kodowania.
Elementy wchodzące w skład zestawu.

Elementy wchodzące w skład zestawu.

Zawartość zestawu

 • 4 x robot edukacyjny Indi
 • 4 x 20 x wytrzymałe silikonowe karty do kodowania
 • 4 x 15 x karty z zadaniami dla początkujących
 • 4 x 2 zestawy naklejek
 • 4 x walizka do przechowywania robota
 • 4 x instrukcja obsługi
 • 4 x dwustronna mata edukacyjna o wymiarach 150 x 150 cm
 • 4 x komplet 350 dwustronnych krążków kompetencji
 • 4 x komplet 175 dwustronnych krążków matematycznych
 • 4 x komplet 175 dwustronnych krążków humanistycznych
 • 4 x książka "Edukacja przedszkolna z Indi"
 • 4 x certyfikowany kurs online - Wykorzystanie robotów Indi w edukacji przedszkolnej
 • 4 x organizer do krążków
 • 4 x komplet stojaczków do krążków

Główne założenia nauki z robotem Indi

 • Projektowanie i tworzenie - wyobraź sobie dowolny labirynt i stwórz go, tak jak inżynier.
 • Rozwiązywanie zagadek - rozwiązuj dostępne łamigłówki lub twórz własne zagadki logiczne, dzięki dołączonym do zestawu kolorowym kartom.
 • Nauka bez ekranu - wyostrz umiejętności myślenia obliczeniowego poprzez praktyczną, interaktywną zabawę, bez konieczności obcowania z komputerem.
 • Koncepcje kodowania - zdobądź podstawowe umiejętności programowania za pomocą bloków typu "przeciągnij i upuść", które zostały zaprojektowane specjalnie dla Indi w darmowej aplikacji Sphero Edu Jr.

Mata do kodowania 150 x 150 cm.


Mata do kodowania 150 x 150 cm.

Mata do kodowania 150 x 150 cm

Zawarta w zestawie dwustronna mata edukacyjna "Kodowanie na dywanie" to uniwersalna pomoc dydaktyczna, która może być wykorzystywana na zajęciach w przedszkolach i szkołach podstawowych. Na jednej stronie maty znajduje się stupolowa kratownica z czerwonymi liniami, dzielącymi ją na cztery symetryczne części. Na drugiej stronie znajduje się 81 kolorowych kół, pogrupowanych kolorystycznie. Wymiary maty do kodowania wynoszą 150 x 150 cm. Symulator maty do kodowania znajdziesz tutaj.

Kolorowe karty do nauki kodowania 

W zestawie znajdują się cztery komplety po 20 silikonowych kolorowych kart, przeznaczonych do kodowania robota. Jeden komplet zawiera:

 • Czerwona (stop) - 2 szt.
 • Pomarańczowa (skręć w lewo o 45°) - 3 szt.
 • Żółta (zwolnij) - 2 szt.
 • Zielona (jedź szybciej) - 3 szt.
 • Morska (skręć w prawo o 45°) - 3 szt.
 • Niebieska (skręć w prawo o 90°) - 3 szt.
 • Różowa (skręć w lewo o 90°) - 3 szt.
 • Fioletowa (trick kończący) - 1 szt.

Krążki kompetencji, krążki matematyczne oraz humanistyczne

W zestawie z robotem znalazły się także specjalnie opracowane krążki, które pomogą zrealizować ogromną ilość zajęć lekcyjnych. Wśród nich znajdują się dwustronne krążki kompetencji oraz krążki matematyczne i humanistyczne. Kolorowa, atrakcyjna grafika akcesoriów sprawia, że chętnie z nich będą korzystać zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, jak i wczesnoszkolnym. W skład zestawu krążków kompetencji wchodzą: Zawody, Flagi państw europejskich, Pokarmy, Ubrania, Pojazdy, Meble, Cyfry i liczby, Figury geometryczne, Miary kątów, Znaki działań matematycznych, Pory roku, Nazwy miesięcy, Nazwy dni tygodnia, Urządzenia cyfrowe, Barwy podstawowe i barwy pochodne, Instrumenty, Grafiki związane z kinem i teatrem, Symbole narodowe, Czynności, Kolory, Emocje, 12 krążków ze znacznikami AR (rozszerzona rzeczywistość). W pakiecie krążków matematycznych znajdują się karty ze znakami działań matematycznych - plus, minus, dzielenie, mnożenie, równe, większe, mniejsze oraz figury geometryczne umieszczone na kołach w 9 kolorach. Krążki humanistyczne to litery alfabetu polskiego i angielskiego, znaki interpunkcyjne, wiele wariantów kolorystycznych postaci, czynności, wielkości oraz ilustracje zwierząt, owoców, warzyw, przedmiotów, emocji.

Krążki zostały opracowane w taki sposób, aby umożliwiały zorganizowanie aktywności nastawionych na kształtowanie wszystkich kompetencji kluczowych.

Krążki zostały opracowane w taki sposób, aby umożliwiały zorganizowanie aktywności nastawionych na kształtowanie wszystkich kompetencji kluczowych.

Do zestawu dołączone są scenariusze edukacyjne dla nauczycieli.Do zestawu dołączone są scenariusze edukacyjne dla nauczycieli.

Edukacja przedszkolna z INDI - część 1

Opracowany przez Annę Świć program nauki kodowania dla najmłodszych. Proponowane tematy i sposoby aktywności uwzględniają podstawę programową wychowania przedszkolnego. Zostały ułożone tak, aby nie sprawić dziecku problemu, jednocześnie kształtując w nim kluczowe umiejętności. A to wszystko łączy się z dobrą zabawą.

Kurs Edukacja przedszkolna z INDI

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli oraz rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, którzy chcą zapoznać się możliwościami robota Indi oraz dowiedzieć się w jaki sposób wykorzystać go podczas pracy z dziećmi. Dostęp do kursu jest ważny przez rok od jego aktywacji. Można go uruchamiać wielokrotnie by powrócić do wybranych tematów.


Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: