Przycisk nożny do znakowarek laserowych EM-Smart

Indeks: SGF-21597
Przycisk nożny przeznaczony do współpracy ze znakowarkami laserowymi producenta EM-Smart. Używany jest on w trakcie prac powtarzalnych. Za jego pomocą można wyzwolić wiązkę lasera po zmianie znakowanego elementu na platformie roboczej. Dzięki niemu nie ma konieczności wciśnięcia klawisza "Enter" na klawiaturze podłączonej do komputera, w trybie pracy ciągłej. Przycisk jest kompatybilny ze wszystkimi maszynami EM-Smart.
Przycisk nożny do znakowarek laserowych EM-Smart
455,00 zł
369,92 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 4-6 tyg.
Na zamówienie
Producent: EM-Smart

Opis produktu: Przycisk nożny do znakowarek laserowych EM-Smart

Przycisk nożny przeznaczony do współpracy ze znakowarkami laserowymi producenta EM-Smart. Używany jest on w trakcie prac powtarzalnych. Za jego pomocą można wyzwolić wiązkę lasera po zmianie znakowanego elementu na platformie roboczej. Dzięki niemu nie ma konieczności wciśnięcia klawisza "Enter" na klawiaturze podłączonej do komputera, w trybie pracy ciągłej. Przycisk jest kompatybilny ze wszystkimi maszynami EM-Smart. 

Przycisk nożny do EM-SmartPrzycisk nożny do znakowarek laserowych EM-Smart.
Znakowarka laserowa EM-Smart Basic 2 + RotaryZnakowarka laserowa EM-Smart Basic 2 z przystawką obrotową.

Znakowarki laserowe EM-Smart

EM-Smart to profesjonalne narzędzia, które pozwalają na permanentne znakowanie w metalach oraz niektórych tworzywach sztucznych za pomocą wiązki lasera. Wszystkie urządzenia EM-Smart wyposażone są w wysokiej jakości markowe lasery, które zapewniają najwyższą jakość grawerowania. W naszej ofercie można znaleźć takie modele jak: Basic, Basic + R, Basic 2, Basic 2 + R, Mopa oraz One, które występują w trzech wersjach kolorystycznych: szary, czarny oraz niebieski.

Specyfikacja przycisku EM-Smart

  • Typ: nożny
  • Kolor: czarny
  • Złącze: PS/2
  • Przeznaczenie: znakowarki laserowe EM-Smart


Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: