• Nowość!

Sonic Pad Serial Cable - przewód szeregowy do ekranu Creality Sonic Pad

Indeks: CRL-23423
Oryginalny przewód od Creality zmniejsza problemy z łącznością drukarki 3D z ekranem Sonic Pad i poprawia wyniki drukowania. Jest on kompatybilny z szerokim zakresem drukarek 3D Creality.
Sonic Pad Serial Cable - przewód szeregowy do ekranu Creality Sonic Pad
35,90 zł
29,19 zł netto
Zapłać później
Producent: Creality

Opis produktu: Sonic Pad Serial Cable - przewód szeregowy do Creality Sonic Pad

Oryginalny przewód szeregowy od Creality został zaprojektowany, aby zwiększyć stabilność systemu podczas pracy z drukarkami 3D. Korzystając z tego przewodu w celu połączenia drukarki z ekranem Sonic Pad, można znacznie zmniejszyć ryzyko problemów z rozłączaniem, które często są wynikiem zakłóceń prądu przemiennego. Przewód ten jest kompatybilny z szerokim zakresem drukarek 3D Creality. Jego łatwość instalacji i użytkowania sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów w dziedzinie druku 3D. Stabilne połączenie zapewnione przez przewód gwarantuje płynną komunikację między drukarką a ekranem Sonic Pad, co jest kluczowe dla osiągnięcia najlepszych wyników drukowania.

Przewód jest oryginalnym produktem firmy Creality. W naszej ofercie dostępne są również inne akcesoria do drukarek 3D Creality.

Sonic Pad Serial Cable - przewód szeregowy do Creality Sonic Pad.

Creality Sonic Pad

7-calowy ekran dotykowy od Creality kompatybilny z większością drukarek 3D z technologią FDM dostępnych na rynku. Sonic Pad wykorzystuje zaawansowane algorytmy, które znacznie zwiększają wydajność drukarki. Jest on już wstępnie skonfigurowany m.in. dla drukarek Ender-3 V2, Ender-3 V2 Neo, Ender-3 S1 i Ender-3 S1 Pro. Może on obsługiwać jednocześnie aż do czterech urządzeń. Ekran został wyposażony w oprogramowanie Klipper.

Szerokość opakowania 15 cm
Wysokość opakowania 19 cm
Głębokość opakowania 1.5 cm
Masa opakowania 0.054 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: