• Obniżka

Aluminiowy orczyk Feetech FK-AP-5 - 30mm / 6mm

Indeks: FTC-09186 EAN: 5904422312794

Aluminiowy orczyk firmy Feetech o długości 30 mm i średnicy otworu montażowego 6 mm. Posiada śrubę do regulacji. Kompatybilny z serwami typu standard.

Aluminiowy orczyk Feetech FK-AP-5 - 30mm / 6mm
19,90 zł -20%
15,92 zł
12,94 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 15,92 zł
Zapłać później
Producent: Feetech

Opis produktu: Aluminiowy orczyk Feetech FK-AP-5 - 30 mm / 6 mm

Aluminiowy orczyk firmy Feetech o długości 30 mm i średnicy otworu montażowego 6 mm. Posiada śrubę do regulacji. Kompatybilny z serwami typu standard.

Specyfikacja techniczna orczyka

  • Materiał wykonania: aluminium
  • Ilość zębów: 25T
  • Kolor: srebrny
  • Śruba regulacyjna imbus 1,5 mm (klucz dostępny osobno)
  • Długość: 30 mm
  • Szerokość: 17 mm
  • Otwór montażowy: 6 mm

Przedmiotem sprzedaży jest orczyk. Serwo należy zakupić osobno.

Solidny, aluminiowy orczyk marki Feetech (model FK-AP-5) o długości ramienia równej 30mm, wyposażony w otwór montażowy o średnicy 6 mm. Do zamocowania na wale napędowym serwomechanizmu służy wielowpust 25T, zaś do regulacji siły mocowania służy śruba regulacyjna z nacięciem imbusowym 1,5 mm.

Orczyk jest kompatybilny z serwami typu standard, m.in. niezwykle popularnymi modelami z oferty Tower Pro (w tym SG-5010). Wysoka jakość, precyzyjne wykończenie wszystkich detali orczyka oraz materiał o dużej wytrzymałości mechanicznej pozwalają w pełni wykorzystać moment obrotowy najmocniejszych serwomechanizmów w tym segmencie rynku.

Orczyki do serw oraz inne akcesoria modelarskie

W naszej ofercie dbamy na bieżąco nie tylko o szeroką ofertę serwomechanizmów RC, ale także o dostępność niezbędnych akcesoriów mechanicznych oraz elektrycznych. Wśród nich znajdziesz m.in. rozmaite orczyki w formie dźwigni jednostronnych, dwustronnych oraz dysków z symetrycznie rozmieszczonymi otworami montażowymi. Te ostatnie współpracują z oferowanymi przez nas uchwytami do serw, ułatwiającymi realizację różnych koncepcji mechanizmów – możliwość łączenia (składania) kolejnych przegubów w dłuższe łańcuchy kinematyczne pozwala na budowę manipulatorów robotycznych, głowic typu pan/tilt, nóg robotów kroczących, itp.

W sklepie Botland znalazły się także przedłużacze do serw o długości od 15 cm do 90 cm, rozdzielacze typu Y (pozwalające na podłączenie dwóch napędów do jednego wyjścia sterującego). Jeżeli często pracujesz z serwomechanizmami, z pewnością przyda Ci się też 3-kanałowy tester/sterownik serw (indeks produktu: MOD-03938).

Szerokość opakowania 3 cm
Wysokość opakowania 1.1 cm
Głębokość opakowania 0.2 cm
Masa opakowania 0.004 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: