Obudowa do HiFiBerry DAC+/ADC i Raspberry Pi 4B - stalowa - czarna - HiFiBerry 4260439550712

Indeks: RHF-19066 EAN: 4260439550712
Obudowa przeznaczona do minikomputera Raspberry Pi 4B oraz nakładek HiFiBerry DAC+, DAC+ ADC i DAC2. Wykonana z wysokiej jakości metalu, chroni umieszczone w niej elementy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Posiada wycięcia, które dają użytkownikowi dostęp do wszystkich wyprowadzeń modułów. Zawiera także otwory wentylacyjne umieszczone w górnej części obudowy, które wspomagają proces ochładzania i wpływają na poprawę cyrkulacji powietrza. Przedmiotem sprzedaży jest obudowa w kolorze czarnym, wyprodukowana przez HiFiBerry, o wymiarach zewnętrznych 110 x 90 x 70 mm.
Obudowa do HiFiBerry DAC+/ADC i Raspberry Pi 4B - stalowa - czarna - HiFiBerry 4260439550712
119,00 zł
96,75 zł netto
Zapłać później
Producent: HiFiBerry
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Obudowa do HiFiBerry DAC+/ADC i Raspberry Pi 4B - stalowa - czarna - HiFiBerry 4260439550712

Obudowa przeznaczona do minikomputera Raspberry Pi 4B oraz nakładek HiFiBerry DAC+, DAC+ ADC i DAC2. Wykonana z wysokiej jakości metalu, chroni umieszczone w niej elementy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Posiada wycięcia, które dają użytkownikowi dostęp do wszystkich wyprowadzeń modułów. Zawiera także otwory wentylacyjne umieszczone w górnej części obudowy, które wspomagają proces ochładzania i wpływają na poprawę cyrkulacji powietrza. Przedmiotem sprzedaży jest obudowa w kolorze czarnym, wyprodukowana przez HiFiBerry, o wymiarach zewnętrznych 110 x 90 x 70 mm

Obudowa do minikomputera Raspberry Pi 4B oraz nakładek HiFiBerry.
Obudowa do minikomputera Raspberry Pi 4B oraz nakładek HiFiBerry. Zestaw nie zawiera minikomputera ani nakładek, można je kupić osobno w naszym sklepie.
Czarna obudowa wykonana została z wytrzymałego materiału.
Czarna obudowa wykonana została z wytrzymałego materiału.

Specyfikacja techniczna obudowy

Zawartość zestawu

  • Dwuczęściowa obudowa
  • Miedziana tuleja dystansowa - 4 szt.
  • Śrubki - 12 szt.
  • Podkładki antypoślizgowe - 4 szt.

Obudowa trwała niczym heavy metal!

Aby móc korzystać w bezpieczny i komfortowy sposób z urządzeń elektronicznych, należy już na etapie projektowania zadbać nie tylko o ich prawidłowe działanie, ale także o ich przystosowanie do docelowych warunków otoczenia. Oferowana obudowa do minikomputera Raspberry Pi 4B i nakładki HiFiBerry DAC + ADC, jest wykonana z bardzo wytrzymałej stali w kolorze czarnym. Dzięki temu, obudowa skutecznie chroni zamontowane wewnątrz urządzenia, ale także ułatwia bezpieczne korzystanie z zestawu.

Instrukcja montażu obudowy do Raspberry Pi 4B z nakładką HiFiBerry DAC + ADC

Oferowany zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do złożenia obudowy mieszczącej minikomputer Raspberry Pi 4B wraz z nakładką rozszerzeniową HiFiBerry DAC + ADC. W pierwszej kolejności, należy Raspberry Pi 4B przykręcić do czterech otworów montażowych umieszczonych w dolnej części obudowy. Następnie, należy przełożyć gniazda audio nakładki HiFiBerry DAC + ADC przez otwory w górnej części obudowy oraz należy do niej przykręcić nakładkę poprzez słupki dystansowe. W końcowym kroku, łączymy obie części obudowy tak, aby uzyskać solidne połączenie pomiędzy odpowiadającymi sobie pinami GPIO komputera i nakładki rozszerzeniowej.

Kolor czarny
Długość 110 mm
Szerokość 90 mm
Wysokość 70 mm
Obudowa - moduł Pi 4B
Obudowa - Miejsce na prototyp Tak
Szerokość opakowania 12 cm
Wysokość opakowania 7.4 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 0.195 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Obudowa do HiFiBerry DAC+/ADC i Raspberry Pi 4B - stalowa - czarna - HiFiBerry 4260439550712

4.3/5

Średnia Ocena

4

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Michał M. 14.05.2022 Potwierdzony zakup
Bardzo fajna obudowa. Montaż nietypowy, nieprzedstawiony na stronie. Malinę montujesz do dolnej części, kartę dźwiękową z dołączonymi dystansami do górnej. Później się jedno w drugie wkłada. Integralność konstrukcji mamy dzięki złączu GPIO. Dość zabawne. Metal dobrze obrobiony, dobre spasowanie. Jestem zadowolony.
Krzysztof K. 03.09.2021 Potwierdzony zakup
Obudowa dobrze wykonana, wszystko pasuje, polecam jeżeli nie szkoda pieniędzy na dwa kawałki dobrze wyglądającej blachy.
Onur 08.02.2024 Potwierdzony zakup
M. 27.12.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: