• EOL

Hexbug Nano V2 - Neon Beczka

Indeks: ROB-05511

Zestaw pozwala zbudować tor, po którym poruszają się roboty Nano V2. Konstrukcja umożliwia robakom wspinanie się, wykonywanie beczek, itp. Dzięki niej, można sprawdzić możliwości wspinaczkowe Nano V2. Zestaw zawiera jednego robota.

Hexbug Nano V2 - Neon Beczka
115,00 zł
93,50 zł netto
Zapłać później
Powiadom o dostępności
Niedostępny
Produkt wycofany
Producent: Hexbug

Uwaga!

Sprzedaż produktu została zakończona. Sprawdź inne w tej kategorii.

Opis

Oferujemy wyjątkowy produkt, który sprawdzi się doskonale zarówno jako ciekawa zabawka zapewniająca rozrywkę, jak i narzędzie zachęcające do nauki i zgłębiania zagadnień powiązanych z elektroniką i robotyką.

Hexbug Nano V2 to zestaw części, z których możesz zbudować tor przeznaczony do poruszania się wewnątrz jego robotów Nano V2. Są to małe elektroniczne roboty mobilne, które przemieszczają się dzięki zamkniętymi wewnątrz silnikami wibracyjnymi, oraz dzięki odpowiedniej konstrukcji “odnóży” wykonanych z elastycznego tworzywa sztucznego.

Hexbug Nano V2 - Neon Beczka Sklep Botland

Roboty Nano V2 z łatwością poruszają się po wyznaczonych ścieżkach na torze Hexbug. Są w stanie nawet piąć się pod górę w specjalnie przygotowanych korytarzach. Zabawa dziecka takim zestawem pobudzi jego ciekawość do poznawania zasad fizyki, które odpowiedzialne są za to, że możliwe są takie akrobacje. To także znakomita zachęta dla młodego, przyszłego robotyka lub elektronika, aby zachęcić go do rozwijania swoich zainteresowań.

W kategorii Hexbug - zabawki znajdziesz także inne produkty tej firmy, a przede wszystkim będą to kolejne roboty Nano. Sprawdź także, co jeszcze oferujemy w naszym sklepie. Posiadamy szeroki wybór gotowych urządzeń, komponentów elektronicznych, materiałów dydaktycznych oraz dużej ilości wszelkich produktów powiązanych z dziedzinami elektroniki, automatyki i robotyki.

 

Film przedstawiający zestaw w akcji.

W zestawie

  • Robak Nano V2
  • Platforma wspinaczkowa
  • Wymiary opakowania: 42 x 30 x 5 cm
Szerokość opakowania 0.001 cm
Wysokość opakowania 0.001 cm
Głębokość opakowania 0.001 cm
Masa opakowania 0.001 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: