• EOL

Cubetto - dodatkowa mapa - Egipt

Indeks: CUB-11540 EAN: 8595179513373

Dodatkowa plansza Egipt do zabawy dla robota Cubetto. Robot to zabawka do nauki dla dzieci w wieku 3+, który uczy podstaw programowania i logicznego myślenia bez użycia ekranu komputera. 

Cubetto - dodatkowa mapa - Egipt
136,00 zł
110,57 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 2-4 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: Cubetto

Opis produktu: Cubetto - dodatkowa mapa - Egipt

Dodatkowa plansza Egipt do zabawy dla robota Cubetto. Robot to zabawka do nauki dla dzieci w wieku 3+, który uczy podstaw programowania i logicznego myślenia bez użycia ekranu komputera. 

Plansza Egipt

Przedmiotem sprzedaży jest jedna plansza do gry. Robot oraz inne plansze można zakupić osobno.

Przebieg rozgrywki

Cubetto jest sterowany przez układanie sekwencji ruchów z klocków funkcyjnych. Robot umieszczamy na planszy - mapie świata. Zadaniem dziecko jest ułożenie klocków w taki sposób, aby po naciśnięciu przycisku robot pokonał określoną drogę.

Zestaw jest zasilany 6 x bateria AA (do kupienia osobno). Pozwalają one na około 5 godzin zabawy. Komunikacja odbywa się przez Bluetooth z maksymalnym zasięgiem 10 metrów.

Cubetto wygrało następujące nagrody:

  • Cannes Lions 2016
  • Red Dot "Best of the Best" 2016
  • Platinum Junior Design Awards 2016

Cubetto - dodatkowa mapa - Egipt

Oferujemy produkt, który jest dodatkowym wyposażeniem do robota Cubetto. To dodatkowa mapa, dzięki której Twoje dziecko będzie jeszcze bardziej urozmaiconą zabawę połączoną z nauką.

Projekt Cubetto powstał w oparciu o troskę o przyszłość świata oraz osób, które dzisiaj jeszcze są dziećmi, ale za kilkanaście lat będą żyły w przyszłości obfitującej w nowe technologie i powiązane z nimi następstwa. Z rynku pracy znikną zawody nie wymagające kreatywności - zamiast nich pojawi się znacznie więcej miejsc pracy dla programistów i specjalistów od robotyki. Wsparcie dziecka w nauce programowania i nauk technicznych od najmłodszych lat to wielkie wsparcie.

Gry o Egipcie z robotami Cubetto

Robot Cubetto porusza się według instrukcji zadanych (zaprogramowanych) przez dziecko, które z kolei ma za zadanie doprowadzić robota w określone miejsce. Gra rozwija umiejętności myślenia logicznego podobnego do zasad, jakimi kierują się programiści podczas tworzenia programów.

Dzięki dodatkowej mapie Twoje dziecko będzie mogło grać z wykorzystaniem robota Cubetto również w Egipcie.

Szerokość opakowania 25.5 cm
Wysokość opakowania 4.5 cm
Głębokość opakowania 14 cm
Masa opakowania 0.585 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: