Zestaw Kompetencje kluczowe z Genibotem i matą do kodowania - dla przedszkoli

Indeks: OZB-20962 EAN: 5904422383138

Zestaw "Kompetencje kluczowe z Genibotem" przeznaczony jest dla nauczycieli i edukatorów pracujących z dziećmi w wieku od 3 do 10 lat. Pozwala przeprowadzać zajęcia nakierowane na rozwój kompetencji kluczowych u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Zestaw Kompetencje kluczowe z Genibotem i matą do kodowania - dla przedszkoli
2 799,99 zł
2 276,41 zł netto
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Na zamówienie
Producent: EduSense

Opis produktu: Zestaw Kompetencje kluczowe z Genibotem i matą do kodowania - dla przedszkoli

Zestaw "Kompetencje kluczowe z Genibotem" przeznaczony jest dla nauczycieli i edukatorów pracujących z dziećmi w wieku od 3 do 10 lat. Pozwala przeprowadzać zajęcia nakierowane na rozwój kompetencji kluczowych u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W zestawie wraz z robotem Genibot znajdują się karty umożliwiające jego zaprogramowanie, mata do kodowania, kolorowe kartoniki i 525 dwustronnych krążków, w tym krążki opracowane specjalnie z myślą o rozwijaniu kompetencji kluczowych.

Zestaw Kompetencje kluczowe z Genibotem i matą do kodowania

Zestaw "Kompetencje kluczowe z Genibotem" i matą do kodowania.

Genibot - robot do nauki kodowania offline i online

Uniwersalny robot Genibot jest wyposażony w wiele funkcji (śledzenie linii, odczytywanie komend i postępowanie zgodnie z nimi). Przeznaczony do nauki programowania dla najmłodszych. Otwiera dzieciom drzwi do świata nowoczesnych technologii i edukacji w zakresie STEAM (science, technology, engineering, art, maths). Zabawa z robotem zachęca do eksperymentowania i poszukiwania kreatywnych rozwiązań.

Genibot potrafi mówić w dwóch językach - polskim oraz angielskim, co ułatwia naukę młodszym dzieciom, ale także daje dodatkowe możliwości nauki języka angielskiego. Karty do kodowania oraz instrukcja są również przygotowane w języku polskim i angielskim.

Elementy w zestawie

 • 1 x robot Genibot
 • 1 x akcesoria do Genibota
 • 4 x zestaw kart do kodowania
 • 1 x dwustronna mata edukacyjna o wymiarach 100 x 100 cm
 • 1 x komplet 350 dwustronnych krążków kompetencji kluczowych
 • 1 x komplet 175 dwustronnych krążków matematycznych
 • 1 x komplet 1000 kolorowych kartoników do maty do kodowania
 • 1 x komplet 200 plastikowych kubeczków w 10 kolorach
 • 1 x książka "Kompetencje społeczne"
 • 1 x książka "Edukacja przedszkolna z Genibotem"
 • 1 x organizer do krążków
 • 2 x certyfikowany kurs "Wykorzystanie robotów Genibot w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej"
 • 2 x certyfikowany kurs "Kompetencje społeczne z Genibotem i matą do kodowania"
 • 2 x nagranie Webinaru Premium "30 uniwersalnych aktywności z robotami edukacyjnymi - Ścieżka Kodowania"
Krążki do kodowania.

Krążki do kodowania.

Karty oraz krążki do kodowania robota Genibot

Intuicyjny sposób programowania, niewymagający dostępu do sprzętu komputerowego, dedykowany dzieciom już od 3 roku życia. Ułożony przy pomocy kart do kodowania program pozwala wprowadzić robota w ruch i sprawić, żeby wykonywał wybraną sekwencję poleceń. Dzięki temu dziecko ma możliwość poznania podstawowych konstrukcji programistycznych. Uczy się jak stosować pętlę, warunki czy funkcje. W zestawie znajdują się także krążki kompetencji kluczowych oraz matematyczne.

Krążki kompetencji kluczowych zawierają: zawody, flagi państw europejskich, pokarmy, ubrania, pojazdy, meble, cyfry i liczby, figury geometryczne, miary kątów, znaki działań matematycznych, pory roku, nazwy miesięcy, nazwy dni tygodnia, urządzenia cyfrowe, barwy podstawowe i barwy pochodne, instrumenty, grafiki związane z kinem i teatrem, symbole narodowe, czynności, kolory, emocje, 12 krążków ze znacznikami AR (rozszerzona rzeczywistość).

Krążki matematyczne zawierają: 

 • Komendy ruchu - strzałki kierunkowe, obroty, start, stop, oraz cyfry umieszczone na kołach w 9 kolorach
 • Znaki działań matematycznych - plus, minus, dzielenie, mnożenie, równe, większe, mniejsze oraz figury geometryczne umieszczone na kołach w 9 kolorach

Aplikacja Genibot Scratch 3.0

Praca z robotem Genibot umożliwia płynne przejście od kodowania offline do programowania blokowego w Scratch 3.0. To zupełnie nowe możliwości i kolejny etap w nauce programowania. Scratch to język, zaprojektowany przez Mitchela Resnicka za pomocą którego dzieci i młodzież uczy się programowania. Programowanie odbywa się w sposób wizualny, bloczki przypominają swoim kształtem puzzle, które po ułożeniu w odpowiednim porządku stworzą program.

Aplikacja Scratch 3.0.

Aplikacja Scratch 3.0.

Książka Kompetencje społeczne.

Książka "Kompetencje społeczne".

Książka "Kompetencje społeczne"

Scenariusze lekcyjne „Kompetencje społeczne” opracowane zostały przez Annę Świć w oparciu o zdobyte doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Każdy ze scenariuszy składa się z opisu zajęć zawierających elementy kodowania. W książce znajdują się ćwiczenia offline wykorzystujące matę do kodowania „Kodowanie na dywanie”, kolorowe kubki, krążki, klocki i inne łatwo dostępne materiały. Scenariusze zawierają dodatkowe materiały oraz karty z zadaniami dla dzieci. W każdym znajduje się również link do zadań przygotowanych w wersji zdalnej z wykorzystaniem platformy internetowej genial.ly. Na końcu każdego scenariusza znajduje się aktywność dodatkowa, podczas której wykorzystywane są roboty edukacyjne.

Książka "Edukacja przedszkolna z Genibotem" część I

Książka składa się z pakietu scenariuszy "Edukacja przedszkolna z Genibotem", opracowana przez Annę Świć w oparciu o zdobyte doświadczenie w pracy z najmłodszymi dziećmi. Tematy scenariuszy i proponowane sposoby realizowania aktywności uwzględniają podstawę programową wychowania przedszkolnego. Zostały dobrane w taki sposób, żeby poruszać tematy bliskie dziecku i jednocześnie kształtować kompetencje kluczowe. Książka zawiera 90 stron gotowych pomysłów na zajęcia.

Książka Edukacja przedszkolna z Genibotem część I

Książka "Edukacja przedszkolna z Genibotem" część I.

Certyfikowany kurs online - Kurs Kompetencje społeczne z Genibotem i matą do kodowania

Kompetencje Społeczne z Genibotem i Matą do kodowania, to certyfikowany 6 godzinny kurs online, w którym pokazano jak można kształtować kompetencje społeczne u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wykorzystując do tego matę do kodowania „Kodowanie na dywanie” i roboty edukacyjne Genibot. Kurs prowadzony jest przez doświadczonych trenerów, którzy mają za sobą kilka tysięcy przeprowadzonych warsztatów: Anna Świć i Rafał Mitkowski. Uczestnicy kursu dostaną także dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku „Uczestnicy kursów online Ani i Rafała”, stworzonej specjalnie dla nich, w której będą pozostawać w stałym kontakcie z prowadzącymi kurs.

Certyfikowany kurs online - Wykorzystanie robotów Genibot w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Certyfikowany kurs online dla nauczycieli, trwający 8 godzin. Przeznaczony jest dla edukatorów oraz wszystkich, którzy chcą wykorzystywać roboty Genibot w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Profesjonalni trenerzy przy pomocy filmów, prezentacji i opisów pokazują jak można używać i wykorzystywać roboty Genibot na zajęciach dydaktycznych. Robot Genibot to idealne narzędzie do nauki kodowania.

Webinar Premium 30 uniwersalnych aktywności z robotami edukacyjnymi - Ścieżka Kodowania

„30 uniwersalnych aktywności z robotami edukacyjnymi”, to 3 godzinny webinar, na którym zostały przedstawione propozycje aktywności z wykorzystaniem robotów Genibot i Ozobot. Krok po kroku prezentuje jak wprowadzać roboty do zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jak maksymalnie wykorzystać ich funkcjonalności, także te mniej popularne.

Czego się dowiesz z webinaru?

 • Przekonasz się, że roboty edukacyjne można wykorzystywać na zajęciach z zakresu różnych edukacji
 • Dowiesz się jak krok po kroku wprowadzić roboty do zajęć z dziećmi
 • Poznasz różne funkcjonalności robotów
 • Dowiesz się, które aktywności lepiej sprawdzą się w przypadku małych grup, a które kiedy pracujemy w grupach dwudziestopięcio osobowych
 • Poznasz wskazówki, które w znacznym stopniu ułatwią pracę z robotami


Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: