Głowica hotend do Snapmaker 2.0

Indeks: SNM-19179 EAN: 6971573442037
Oryginalna część zamienna przeznaczona do pracy z modułem druku 3D, w który wyposażony został Snapmaker w wersji 2.0. Jest to w pełni zintegrowany zestaw gotowy do podłączenia zaraz po wyjęciu z opakowania. Zestaw składa się z rurki grzewczej oraz bloku grzewczego o wymiarach 24 x 12 x 10 mm. Wewnątrz bloku fabrycznie umieszczone zostały termistory odpowiadające za kontrolę temperatury dyszy. Blok został dodatkowo zabezpieczony obudową wykonaną za elastycznego tworzywa sztucznego.
Głowica hotend do Snapmaker 2.0
52,90 zł
43,01 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 10-12 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: Snapmaker

Opis produktu: Głowica hotend do Snapmaker 2.0

Oryginalna część zamienna przeznaczona do pracy z modułem druku 3D, w który wyposażony został Snapmaker w wersji 2.0. Jest to w pełni zintegrowany zestaw gotowy do podłączenia zaraz po wyjęciu z opakowania. Zestaw składa się z rurki grzewczej oraz bloku grzewczego o wymiarach 24 x 12 x 10 mm. Wewnątrz bloku fabrycznie umieszczone zostały termistory odpowiadające za kontrolę temperatury dyszy. Blok został dodatkowo zabezpieczony obudową wykonaną za elastycznego tworzywa sztucznego. W skład zestaw wchodzi również fabrycznie zamontowana dysza drukująca. Średnica otworu, z którego wytłaczany będzie filament wynosi 0,4 mm. Termistory umieszczone w bloku posiadają wyprowadzone przewody, które zakończone zostały odpowiednim wtykiem, co znacznie ułatwia proces wymiany głowicy w przypadku jej zużycia lub uszkodzenia. Głowica pozwala na drukowanie przy użyciu filamentów o średnicy 1,75 mm.

Oryginalna cześć zamienna wyprodukowana przez firmę Snapmaker.
Oryginalna cześć zamienna wyprodukowana przez firmę Snapmaker.
Głowica jest w pełni gotowa do użycia.
Głowica jest w pełni gotowa do użycia.

Specyfikacja techniczna

  • Wymiary bloku grzewczego: 24 x 12 x 10 mm
  • Dysza: 0,4 mm
  • Średnica filamentu: 1,75 mm
  • Wyprowadzone przewody zakończone wtykiem kompatybilnym ze wszystkimi urządzeniami Snapmaker 2.0
Snapmaker - playlista youtube.

Snapmaker 2.0 - wielofunkcyjna maszyna do obróbki materiałów

W skład serii Snapmaker 2.0, wchodzą trzy modele - A150, A250 i A350. Te maszyny stanowią znakomite rozwiązanie dla każdego majsterkowicza, który chce własnoręcznie zaprojektować i wytworzyć elementy do budowy swojego urządzenia. Obróbka maszynowa CNC i obróbka laserowa, to nie jedyne możliwości serii Snapmaker 2.0. Oprócz tego, możliwy jest także druk 3D w wysokiej rozdzielczości. Jednym z najbardziej istotnych elementów modułu drukarki 3D, jest głowica z dyszą hotend.

Jaką rolę pełni głowica hotend w drukarce 3D?

Głowica z dyszą hotend, to element drukarki 3D, który pełni bardzo istotną funkcję w procesie druku 3D. Do tego elementu, doprowadzany jest filament w formie rurki o przekroju kołowym o średnicy 1,75mm. W głowicy hotend, następuje przetapianie filamentu do postaci półciekłej. Następnie, w takiej postaci filament jest wyprowadzany przez dyszę wylotową do strefy druku, w postaci bardzo cienkiej linii. Wszystkie linie filamentu wychodzące z dyszy hotend, tworzą finalnie obiekt docelowy odwzorowujący swój cyfrowy pierwowzór.

Szerokość opakowania 6 cm
Wysokość opakowania 8 cm
Głębokość opakowania 3 cm
Masa opakowania 0.016 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Głowica hotend do Snapmaker 2.0

4.7/5

Średnia Ocena

4

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Guido 14.05.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Hotendy Snapmakera są tańsze i bardziej przyjazne dla użytkownika niż wielu innych producentów (drukarek). Jakość jest naprawdę doskonała, Botland dostarcza szybko i niezawodnie jak zawsze. SZCZYT
Ondřej 26.03.2023 Potwierdzony zakup Opinia tłumaczona
Ok, nie ma problemu
Jerzy U. 20.05.2022 Potwierdzony zakup
10/10
Lukáš 30.03.2023 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: