Zębate koło napędzane do ekstrudera Prusa Mini / Prusa Mini+

Indeks: PSA-18653 EAN: 5904422328504

Koło zębate stanowiące element ekstrudera drukarek Oryginalna Prusa Mini i Oryginalna Prusa Mini+. Jest to koło napędzane (dociskowe). Wysokiej jakości materiał z którego wykonano produkt zapewnia dużą dokładność pracy, co bezpośrednio przekłada się na precyzyjny przesuw filamentu. Producentem koła jest Prusa. Stosowanie oryginalnych części zamiennych drukarek 3D pozwala na zachowanie optymalnych parametrów wydruku.

Zębate koło napędzane do ekstrudera Prusa Mini / Prusa Mini+
27,90 zł
22,68 zł netto
Zapłać później
Producent: Prusa

Opis produktu: Zębate koło napędzane do ekstrudera Prusa Mini / Prusa Mini+

Koło zębate stanowiące element ekstrudera drukarek 3D Oryginalna Prusa Mini i Oryginalna Prusa Mini+. Jest to koło napędzane (dociskowe). Wysokiej jakości materiał z którego wykonano produkt zapewnia dużą dokładność pracy, co bezpośrednio przekłada się na precyzyjny przesuw filamentu. Producentem koła jest Prusa. Stosowanie oryginalnych części zamiennych drukarek 3D pozwala na zachowanie optymalnych parametrów wydruku.

W ofercie naszego sklepu dostępna jest drukarka Oryginalna Prusa Mini+ w wersji do samodzielnego montażu oraz do uproszczonego montażu.

Zębate koło napędzane do ekstrudera Prusa Mini / Prusa Mini+

Zębate koło napędzane do ekstrudera Prusa Mini / Prusa Mini+.

Montaż koła zębatego w ekstruderze


Montaż koła zębatego w ekstruderze.

Sposób montażu koła napędzanego ekstrudera Prusa Mini / Mini+

  • Koło należy zainstalować w łożysku, umieszczając w nim krótszą cześć wału. Dłuższa część  powinna być skierowana ku górze. 
  • Należy upewnić się, że tryby kół napędzającego i napędzanego odpowiednio się zazębiają.
  • Po instalacji należy dokonać próbnego obrotu jednego z kół i sprawdzić, czy drugie koło również się porusza.

Pełna instrukcja montażu ekstrudera została udostępniona w poradniku udostępnionym przez producenta. Opis instalacji koła napędzanego obejmują kroki 41 oraz 42.

Zębate koło napędzane do ekstrudera Prusa Mini i Prusa Mini+

Ekstruder to w pewnym sensie serce każdej maszyny do tworzenia obiektów przestrzennych Ta wcale niewielka część do drukarki 3D odpowiada między innymi za podawanie filamentu do druku. Składa się z kilku osobnych elementów, w tym np. silnika, śrub radełkowych, docisków, bloków, głowicy i dużego koła zębatego.

Zębate koło napędowe do ekstrudera Prusa Mini / Prusa Mini+ to oryginalne akcesorium do drukarki 3D. Jeśli z jakichś powodów musisz wymienić ten element na nowy w swojej maszynie, masz pewność, że wybierając go w tym miejscu, wszystko będzie do siebie pasowało jak powinno!

Koło zębate ekstrudera - akcesoria do drukarek 3D Prusa

Oferowane koło zębate do ekstrudera jest oryginalną częścią zamienną producenta, dzięki czemu po wymienia można liczyć na najwyższą jakość wydruku przestrzennego. Koło dociskowo-napędowe zapewnia bardzo wysoki poziom precyzji pracy ekstrudera i głowicy.

Koniecznie zapoznaj się także z pozostałymi akcesoriami do drukarek 3D - Prusa i innych producentów. Znajdziesz je w tej kategorii naszego sklepu internetowego Botland!

Szerokość opakowania 6 cm
Wysokość opakowania 2.6 cm
Głębokość opakowania 9.5 cm
Masa opakowania 0.022 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Zębate koło napędzane do ekstrudera Prusa Mini / Prusa Mini+

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Mateusz 22.01.2024 Potwierdzony zakup
Wszystko ok

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: