Opis produktu: PaPiRus Zero - wyświetlacz e-paper 2,0'' nakładka dla Raspberry Pi Zero
Nakładka na Raspberry Pi Zero PaPiRus Zero z wyświetlaczem e-paper 2,0" o rozdzielczości 200 x 96 px. Podłączana bezpośrednio do pinów GPIO. Dzięki technologii e-paper urządzenie nie męczy oczu, tak jak robią to tradycyjne ekrany. Tego rodzaju wyświetlacze można stosować do czytania e-booków i czasopism elektronicznych, są także wykorzystywane w sklepach, ponieważ wyświetlany na nich kod kreskowy może być skanowany za pomocą czytnika kodu kreskowego.
Wyświetlacz nie wymaga dodatkowego zasilania. Ekran pozostaje czytelny nawet w świetle dziennym i posiada bardzo duży kontrast, oraz duże kąty widzenia. Zestaw posiada także zamontowane na płytce 4 przyciski.
Specyfikacja wyświetlacza e-paper
- Przekątna ekranu: 2,0"
- Rozdzielczość: 200 x 96 px
- Zasilanie: GPIO
- Pamięć Flas: 32 MB
- Podłączenie: GPIO
- Wymiary: 65 x 35 mm
- Waga: 50 g
Przedmiotem sprzedaży jest nakładka PaPiRus z wyświetlaczem, minikomputer Raspberry Pi należy nabyć osobno.
Produkt kompatybilny z Raspberry
Producent udostępnia przewodnik użytkownika oraz program w serwisie GitHub dla Raspberry Pi.
Nakładka dla Raspberry Pi Zero z wyświetlaczem 2”
PaPiRus Zero - wyświetlacz e-paper 2,0'' nakładka dla Raspberry Pi Zero to niewielka nakładka o rozmiarach pokrywających się z obrysem płytki drukowanej minikomputera, wyposażona w podłużny wyświetlacz e-paper o rozdzielczości 200 x 96 px.
Całkowite rozmiary modułu wynoszą 65 x 35 mm. Ekran Raspberry Pi komunikuje się z procesorem za pomocą linii GPIO. Co ważne, nakładka posiada wbudowaną pamięć Flash o pojemności aż 32 MB oraz pięć mikroprzycisków, znajdujących się przy jednej z dłuższych krawędzi PCB.
Akcesoria i przykładowe zastosowania
Oprócz nakładki PaPiRus Zero z wyświetlaczem e-paper 2,0'' oraz minikomputerów Raspberry Pi Zero i Raspberry Pi Zero W, w naszej ofercie znajdziesz także dedykowaną, przezroczystą obudowę, która pasuje wymiarowo do złożonego zestawu, pozwalając na bezpieczną obsługę minikomputera bez ryzyka uszkodzenia elektroniki.
Jednym z przykładowych zastosowań nakładki może być budowa interesujących gadżetów, np. energooszczędnego zegarka z synchronizacją czasu wykorzystującą serwer NTP bądź wyświetlacza komunikatów powitalnych w biurze lub punkcie obsługi klienta.
Przydatne linki |