- EOL
Uwaga! Sprzedaż produktu została zakończona. Sprawdź inne w tej kategorii. |
Opis produktu: Hexbug Pająk
Zdalnie sterowany robot pająk. Hexbug to seria micro robotów imitujących żywe stworzenia. Pająk porusza się jak prawdziwy. Robot potrafi obracać się o 360°. Czerwona dioda LED wskazuje przód pająka niczym oko. Przezroczysta powłoka pozwala obserwować wszystkie mechaniczne ruchy wewnątrz pająka.
Film przedstawiający robota w akcji.
Specyfikacja pająka od Hexbug
- Zdalnie sterowany Hexbug Pająk - robot-pająk
- Możliwości
- Poruszanie się w każdym kierunku
- Obrót o 360 °
- Dioda LED wskazująca przód pająka
- Zasilanie:
- Pilot: 2 x bateria AG13 (w zestawie)
- Robot: 3 x bateria AG13 (w zestawie)
- Wysokość pająka: ok. 8 cm
- Wymiary opakowania: 11 x 11 x 10 cm
Zdalnie sterowany robot pająk Hexbug – Sklep Botland
Cała seria robotów marki Hexbug, w tym roboty pająki, są zasilane bateryjnie (podobnie jak kontroler). Pierwsza wersja robota pająka doskonale nadaje się na prezent dla entuzjastów zdalnie sterowanych urządzeń. Robot Hexbug zapewnia możliwość swobodnego poruszania się w każdym kierunku. Dodatkowo jego konstrukcja pozwala na obracanie się o 360 stopni.
Obudowa robota pająka jest wykonana z lekkiego i jednocześnie wytrzymałego tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne.
Zdalnie sterowany robot pająk Hexbug – zabawa z przyjaciółmi
Robot pająk marki Hexbug może bezpiecznie poruszać się po różnych podłożach. Doskonale sprawdza się w trakcie zabawy z przyjaciółmi. Kompaktowe rozmiary, w połączeniu ze stosunkowo dużym zasięgiem działania zdalnego kontrolera, pozwalają nie tylko na wyścigi robotów, ale również na pokonywanie torów przeszkód na czas.
Na kontrolerze znajdują się trzy przyciski przeznaczone m.in. do kontrolowania ruchów robota pająk. Kontroler jest łatwy i intuicyjny w użyciu. W asortymencie sklepu Botland jest również dostępna druga wersja robota pająka marki Hexbug. Nowy model jest wyposażony m.in. w nadajnik i odbiornik promieni podczerwonych (IR), dzięki któremu można symulować strzały. Oprócz obrażeń zadanych wiązkami IR, roboty w trakcie walki mogą odnieść obrażenia poprzez uderzenia przeciwników.
Film przedstawiający robota w akcji.