Wtyk BNC zaciskany RG6U - 75Ω

Indeks: KAB-05380 EAN: 5904422368234

Wtyk BNC zaciskany na kabel koncentryczny typu RG6U o impedancji 75 Ω.

Wtyk BNC zaciskany RG6U - 75Ω
1,60 zł
1,30 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Wtyk BNC zaciskany RG6U - 75 Ω

Wtyk BNC zaciskany na kabel koncentryczny typu RG6U o impedancji 75 Ω.

Wtyk BNC zaciskany RG6U - 75Ω

Wtyk BNC zaciskany RG6U - 75 Ω.

Specyfikacja wtyku

  • Wtyk BNC
  • Montaż elektryczny: zaciskanie
  • Impedancja falowa: 75 Ω

Doskonała jakość

Dostęp do odpowiednich części to podstawa sprawnej pracy każdego warsztatu – zarówno profesjonalisty, jak i amatora. Warto zadbać, by poszczególne produkty cechowały się odpowiednim standardem wykonania, dzięki któremu będą mogły służyć przez lata.

Wysoka jakość wtyku BNC zaciskanego RG6U o impedancji 75 Ω pozwoli Ci uniknąć zbędnych awarii, które mogą doprowadzić do uszkodzeń innych komponentów. Produkt ten służy do wykorzystania z kablem koncentrycznym, który umożliwia sprawną i stabilną transmisję danych.

Rozwiązanie sprawdzone przez lata

Pierwsze złącza BNC trafiły na rynek już w latach 40. XX wieku, a od tego czasu ich format praktycznie się nie zmienił. Najnowsze rozwiązania wykorzystują jednak trwalsze materiały, dzięki którym ta sprawdzona konstrukcja może służyć użytkownikom z jeszcze większą efektywnością.

Impedancja na poziomie 75 omów wtyku zaciskanego RG6U to odpowiednia wartość między innymi do przesyłania sygnału wideo. Produkt cechuje się szerokimi możliwościami zastosowania w różnego rodzaju układach.

Wtyk BNC zaciskany RG6U – 75Ω to podstawowy element zaliczany do elektroniki montażowej. Umożliwia podłączenie kabli koncentrycznych do urządzeń audio-video, radiotelekomunikacji, aparatur pomiarowych oraz sieci komputerowych. Pomimo upływu wielu dekad i powstania bardziej zaawansowanych technologii, wciąż są powszechne w użyciu w profesjonalnych instalacjach.

Wtyk BNC zaciskany RG6U – 75Ω – jakie ma zalety?

Jedną z największych zalet złączy tego typu (a więc i wtyku BNC zaciskanego RG6U – 75Ω) jest szybkie i wygodne podłączenie do gniazda. Wystarczy intuicyjnie umieścić w nim wtyk i przekręcić pierścień uzyskując trwałe, bezawaryjne połączenie. Wtyk BNC zapewnia doskonałą jakość sygnału, bez zakłóceń czy przerw w połączeniu. Został wykonany z dobrej jakości materiału, odpornego na uszkodzenia i zużycie. Ma wysoką wartość implementacji (75Ω ), dzięki czemu dobrze nadaje się m.in. do przesyłania sygnału wideo.

Wtyki BNC i inne akcesoria dostępne w naszym sklepie

Botland.com.pl to internetowy sklep oferujący różnorodne akcesoria z branży elektronicznej i robotyki. Każdy profesjonalista czy hobbysta, np. pracujący w serwisie lub zajmujący się majsterkowaniem znajdzie tutaj całe spektrum potrzebnych produktów. Asortyment obejmuje również elementy wykorzystywane w każdym domu czy mieszkaniu. Przykładem są różne złącza wykorzystywane w urządzeniach elektronicznych. Dotyczy to m.in. precyzyjnych gniazd i wtyczek BNC.

Zapraszamy do przejrzenia i skorzystania z naszej oferty.

Ilość pinów 1
Złącza - Typ BNC
Złącza - Standard żeńskie
Szerokość opakowania 4 cm
Wysokość opakowania 1.4 cm
Głębokość opakowania 4 cm
Masa opakowania 0.008 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Wtyk BNC zaciskany RG6U - 75Ω

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Benjamín 12.04.2024 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: