Hotbed - stół grzewczy do drukarki 3D Creality CR-M4

Indeks: CRL-23418
Oryginalny stół grzewczy przeznaczony do drukarki Creality CR-M4. Wykonany został z wysokiej jakości aluminium. Wymiary produktu wynoszą 235 x 235 mm. Zestaw nie zawiera wierzchniej nakładki, na której powstają modele 3D.
Hotbed - stół grzewczy do drukarki 3D Creality CR-M4
375,00 zł
304,88 zł netto
Zapłać później
Producent: Creality

Opis produktu: Hotbed - stół grzewczy do drukarki 3D Creality CR-M4

Stół grzewczy dedykowany do drukarki Creality CR-M4 pochodzi bezpośrednio od producenta i jest oryginalną częścią zamienną. Stół został zaprojektowany z myślą o efektywnym ogrzewaniu w trakcie procesu drukowania. Wykonany został z wysokiej jakości aluminium, cechującego się doskonałą przewodnością cieplną. Stół posiada wygodnie wyprowadzony przewód, co ułatwia jego montaż i integrację z drukarką. Jego wymiary wynoszą 470 x 470 mm. Zestaw nie zawiera wierzchniej nakładki, na której powstają modele 3D.

Hotbed to oryginalny produkt Creality, producenta drukarki CR-M4. W naszej ofercie dostępne są również inne części do drukarek 3D Creality.

Hotbed - stół grzewczy do drukarki 3D Creality CR-M4.

Produkt jest oryginalną częścią zamienną od Creality.

Zachowaj ostrożność!

Podczas użytkowania stołu grzewczego zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności. Hotbed nagrzewa się do wysokich temperatur, nie należy dotykać go w trakcie pracy drukarki. Zanim dotkniesz stołu - pamiętaj, aby wyłączyć zasilanie i odczekać kilkanaście minut aż wystygnie. Stół może być gorący jeszcze na długo po wyłączeniu zasilania. Zaleca się trzymanie elementu z dala od dzieci.

Specyfikacja techniczna stołu grzewczego

  • Producent: Creality
  • Typ części zamiennej: stół grzewczy (hotbed)
  • Kompatybilna drukarka 3D: Creality CR-M4
  • Napięcie zasilania: 24 V
  • Maksymalna moc: 700 W
  • Wymiary: 470 x 470 mm

Drukarka 3D Creality CR-M4

Creality CR-M4 może pochwalić się niezwykle dużym polem roboczym o wymiarach 450 x 450 x 470 mm. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w formowaniu modeli większych rozmiarów lub kilku mniejszych jednocześnie z niewielką lub zerową obróbką końcową. CR-M4 szczególnie nada się do prototypowania, produkcji małoseryjnej lub tworzenia różnego rodzaju modeli architektonicznych. Jej stabilna konstrukcja zapewnia najwyższą jakość wydruków.

Szerokość opakowania 56 cm
Wysokość opakowania 52 cm
Głębokość opakowania 5 cm
Masa opakowania 2.521 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: