Hotbed - stół grzewczy do drukarki 3D Creality K1

Indeks: CRL-23411
Oryginalny stół grzewczy przeznaczony do drukarki Creality K1. Wykonany został z wysokiej jakości aluminium. Wymiary produktu wynoszą 235 x 235 mm. Zestaw nie zawiera wierzchniej nakładki, na której powstają modele 3D.
Hotbed - stół grzewczy do drukarki 3D Creality K1
139,00 zł
113,01 zł netto
Zapłać później
Producent: Creality

Opis produktu: Hotbed - stół grzewczy do drukarki 3D Creality K1

Stół grzewczy przeznaczony do drukarki Creality K1. Produkt pochodzi bezpośrednio od producenta i stanowi oryginalną część zamienną. Wykonany został z wysokiej jakości aluminium o doskonałej przewodności cieplnej. Stół posiada wyprowadzony przewód, który ułatwia montaż. Wymiary produktu wynoszą 235 x 235 mm. Zestaw nie zawiera wierzchniej nakładki, na której powstają modele 3D.

Hotbed to oryginalny produkt Creality, producenta drukarki K1. W naszej ofercie dostępne są również inne części do drukarek 3D Creality.

Hotbed - stół grzewczy do drukarki 3D Creality K1.

Produkt jest oryginalną częścią zamienną od Creality.

Zachowaj ostrożność!

Podczas użytkowania stołu grzewczego zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności. Hotbed nagrzewa się do wysokich temperatur, nie należy dotykać go w trakcie pracy drukarki. Zanim dotkniesz stołu - pamiętaj, aby wyłączyć zasilanie i odczekać kilkanaście minut aż wystygnie. Stół może być gorący jeszcze na długo po wyłączeniu zasilania. Zaleca się trzymanie elementu z dala od dzieci.

Specyfikacja techniczna stołu grzewczego

  • Producent: Creality
  • Typ części zamiennej: stół grzewczy (hotbed)
  • Kompatybilna drukarka 3D: Creality K1
  • Napięcie zasilania: 24 V
  • Maksymalna moc: 280 W
  • Wymiary: 235 x 235 mm

Drukarka 3D Creality K1

K1 to superszybka drukarka 3D z zamkniętą komorą roboczą. Prędkość druku urządzenia w niektórych przypadkach potrafi osiągnąć aż 600 mm/s! Jest to jeden z najwyższych wyników wśród drukarek 3D FDM. Jednoczęściowa rama wykonana ze stopu aluminium zapewnia drukarce najwyższą stabilność, nawet podczas pracy w tak dużych prędkościach. Dwubiegowy ekstruder Direct Drive zapewnia siłę wytłaczania na poziomie 50 N. Ceramiczna grzałka nagrzewa się do 200°C w zaledwie 40 sekund i natychmiast topi filament. Wymiary pola roboczego drukarki to 220 x 220 x 250 mm. Cała konstrukcja ma wymiary 355 x 355 x 480 mm, więc z łatwością umieścisz ją na biurku czy stole.

Drukarka 3D Creality K1.

Szerokość opakowania 29 cm
Wysokość opakowania 27 cm
Głębokość opakowania 4.5 cm
Masa opakowania 0.698 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: