HAT Hacker HAT - ekspander wyprowadzeń Raspberry Pi - Pimoroni PIM511

Indeks: PIM-18915 EAN: 606034883062
Nakładka dla Raspberry Pi firmy Pimoroni. Moduł wyposażony został w dwie 40-pinowe listwy goldpin, do których można podłączyć dwie nakładki w tym samym czasie. Idealnie nadaje się do prototypowania, debugowania lub połączenia mini HAT lub innych obwodów. Z racji tego, że nakładka umieszczana jest bezpośrednio pinach GPIO minikomputera Raspberry Pi, jest schludnym rozwiązaniem do trwałego montażu w projektach, które wymagają podłączenia dwóch nakładek HAT. Stworzone otwory umożliwiają montaż dystansów, które odseparują nakładkę od minikomputera. Wszystkie wyprowadzenia GPIO znajdujące się na nakładce zostały opisane, co znacznie ułatwia odnalezienie odpowiedniego pinu Raspberry Pi.
HAT Hacker HAT - ekspander wyprowadzeń Raspberry Pi - Pimoroni PIM511
57,90 zł
47,07 zł netto
Zapłać później
Czas oczekiwania: 2-4 tyg.
Chwilowo niedostępny
Producent: PiMoroni
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: HAT Hacker HAT - ekspander wyprowadzeń Raspberry Pi - Pimoroni PIM511

Nakładka dla Raspberry Pi firmy Pimoroni. Moduł wyposażony został w dwie 40-pinowe listwy goldpin, do których można podłączyć dwie nakładki w tym samym czasie. Idealnie nadaje się do prototypowania, debugowania lub połączenia mini HAT lub innych obwodów. Z racji tego, że nakładka umieszczana jest bezpośrednio pinach GPIO minikomputera Raspberry Pi, jest schludnym rozwiązaniem do trwałego montażu w projektach, które wymagają podłączenia dwóch nakładek HAT. Stworzone otwory umożliwiają montaż dystansów, które odseparują nakładkę od minikomputera. Wszystkie wyprowadzenia GPIO znajdujące się na nakładce zostały opisane, co znacznie ułatwia odnalezienie odpowiedniego pinu Raspberry Pi. Na płytce znajduje się osiem otworów montażowych, przeznaczonych np. do separacji nakładki i Raspberry Pi za pomocą dystansy. Płytka nie wymaga lutowania, wszystkie elementy zostały fabrycznie zamontowane przez producenta. Dystanse zostały dołączone do zestawu wraz z nakładką Hacker HAT.

Nakładka HAT Hacker HAT dla Raspberry PiNakładka HAT Hacker HAT dla Raspberry Pi. W zestawie znajdują się również naklejki oraz dystanse i śrubki montażowe.
Nakładka HAT Hacker

Nakładka HAT Hacker dla minikomputera Raspberry Pi. Posiada fabrycznie wlutowane złącza goldpin, które zostały dodatkowo opisane, co znacznie ułatwia rozpoznanie odpowiedniego pinu Raspberry Pi.

Główne funkcje nakładki HAT Hacker dla Raspberry Pi

  • Dwa wyprowadzenia GPIO Raspberry Pi na 40-pinowe złącze goldpin typu męskiego
  • Wszystkie wyprowadzone piny GPIO są opisane, co znacznie ułatwia odnalezienie odpowiedniego wyprowadzenia Raspberry Pi
  • Do zestawu dołączono sześć czarnych, metalowych elementów dystansowych wraz ze śrubkami do PCB i montażu nakładek HAT i miniHAT
  • Producent wlutował wszystkie potrzebne piny, nie ma konieczności samodzielnego lutowania
  • Przed montażem nakładek należy sprawdzić, czy nie wystąpi konflikt pinów wykorzystując np. stronę Pinout.xyz oraz konfigurator stosu pHAT.

Ekspander wyprowadzeń Pimoroni PIM511 do Raspberry Pi. Kiedy użyć?

Pimoroni PIM511 do Raspberry Pi dzięki swojej unikalnej budowie stwarza bardzo duże możliwości wykorzystania i użycia. Warto jest sięgnąć po ten ekspander wyprowadzeń Raspberry Pi Hat, jeżeli chcemy jednocześnie podłączyć dwie nakładki.

Pimoroni PIM511 do Raspberry Pi nie wymaga lutowania, więc na pewno docenią go wszyscy będący dopiero na początku swojej przygody z robotyką i elektroniką. Ponadto jest to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy szukają ekspandera łatwego i szybkiego w montażu. W zestawie dostępne są dodatkowo dystanse i śrubki montażowe.

Zalety Pimoroni PIM511 do Raspberry Pi

Ekspander wyprowadzeń Raspberry Pi Hat Pimoroni PIM511 wyposażony jest w 2 wyprowadzenia GPIO. Piny zostały odpowiednio opisane, co ułatwia korzystanie z płytki. Nie ma potrzeby samodzielnego lutowania, ponieważ wszystkie niezbędne piny są już fabrycznie wlutowane.

Pimoroni PIM511 do Raspberry Pi to moduł, który polecamy przede wszystkim do prototypowania i debugowania. Sprawdzi się również do połączenia mini HAT lub innych obwodów.

Szerokość opakowania 9 cm
Wysokość opakowania 2 cm
Głębokość opakowania 12.4 cm
Masa opakowania 0.028 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: