Igła do czyszczenia dyszy 1mm - 5 sztuk

Indeks: DNG-17424 EAN: 5903351247436

Igła do czyszczenia dysz drukarek 3D z pozostałości filamentu. Dedykowana do dysz o średnicy 1 mm. Ułatwia zachowywanie odpowiednej drożności przepływu materiału do drukowania, co pozytywnie wpływa na jakość uzyskiwanych wydruków. Zestaw zawiera pięć igieł oraz organizer do ich przechowywania. 

Igła do czyszczenia dyszy 1mm - 5 sztuk
12,90 zł
10,49 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Igła do czyszczenia dyszy 1 mm - 5 sztuk

Igła do czyszczenia dysz drukarek 3D z pozostałości filamentu. Dedykowana do dysz o średnicy 1 mm. Ułatwia zachowywanie odpowiednej drożności przepływu materiału do drukowania, co pozytywnie wpływa na jakość uzyskiwanych wydruków. Zestaw zawiera pięć igieł oraz organizer do ich przechowywania. Dedykowana igła do czyszczenia dysz to nieodłączne narzędzie każdego użytkownika drukarki 3D. Pozwala ona na udrożnienie zatkanego otworu dyszy. Przeczyszczenie dyszy przed zmianą filamentu zapobiega mieszaniu starego i nowego koloru, widocznego na pierwszych warstwach wydruku. Igła jest giętka, dzięki czemu nie ulegnie złamaniu w trakcie pracy.

Specyfikacja igły do czyszczenia dysz

  • Długość całkowita igły: ok. 85 mm
  • Długość części czyszczącej: ok. 50 mm
  • Przeznaczona do dysz o średnicy 1 mm
  • Produkt posiada wygodny, nienagrzewający się uchwyt

Igła do czyszczenia dyszy 1mm - 5 sztuk

Igła do czyszczenia dyszy 1 mm - 5 sztuk.

W naszej ofercie dostępne są również inne akcesoria do drukarek 3D.

Igła do czyszczenia dyszy 1mm - 5 sztuk

Oferujemy praktyczną igłę do czyszczenia dyszy w drukarkach 3D. W pełni drożny kanał dyszy, przez którą wychodzi rozgrzany filament z ekstrudera to kluczowy fragment układu. Od jego stanu zależy ostateczna jakość wydruku.

Dysza w drukarce 3D, która jest zanieczyszczona resztkami filamentu po poprzednim wydruku może mieć mniejszy otwór lub istnieje nawet prawdopodobieństwo dochodzenia do niekontrolowanego mieszania się na przykład dwóch kolorów filamentów, przez model 3D będzie mniej estetyczny.

Praktyczne akcesorium do drukarek 3D

Oferowana igła do ma średnicę jednego milimetra i do dysz o otworach takiej grubości jest dedykowana. Dzięki swojej elastyczności igła nie ulegnie łatwemu złamaniu. Jej całkowita długość to 8,5 cm, część czyszcząca ma 5 cm długości, natomiast uchwyt wykonany jest z nienagrzewającego się tworzywa.

W zestawie do Twojej drukarki 3D, w ramach tego produktu otrzymasz aż 5 sztuk takich samych igieł oraz specjalny organizer, dzięki któremu zawsze będziesz mógł je bezpiecznie przechowywać.

Szerokość opakowania 5.5 cm
Wysokość opakowania 1.5 cm
Głębokość opakowania 20 cm
Masa opakowania 0.015 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Igła do czyszczenia dyszy 1mm - 5 sztuk

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Henryk G. 28.03.2021 Potwierdzony zakup
Jakość super. Wykorzystałem do innych celów jak zalecany.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: