Igła do czyszczenia dyszy 0,5mm - 5 sztuk

Indeks: DNG-17421 EAN: 5904422327545

Przyrząd przeznaczony do czyszczenia dysz o średnicy 0,5 mm stosowanych w drukarkach 3D. Igła pozwala w prosty sposób pozbyć się nadmiaru filamentu zapychającego otwór dyszy, zapewniając tym samym prawidłowy przepływ materiału do drukowania. Zestaw zawiera pięć igieł umieszczonych w plastikowym organizerze. 

Igła do czyszczenia dyszy 0,5mm - 5 sztuk
8,40 zł
6,83 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Igła do czyszczenia dyszy 0,5 mm - 5 sztuk

Przyrząd przeznaczony do czyszczenia dysz o średnicy 0,5 mm stosowanych w drukarkach 3D. Igła pozwala w prosty sposób pozbyć się nadmiaru filamentu zapychającego otwór dyszy, zapewniając tym samym prawidłowy przepływ materiału do drukowania. Zestaw zawiera pięć igieł umieszczonych w plastikowym organizerze. 

Dzięki wykonaniu igły z giętkiego materiału, nie powoduje ona uszkodzeń czyszczonej dyszy. Niwelowane jest również również ryzyko jej złamania w trakcie pracy. Utrzymywanie odpowiedniej drożności dysz pozwala podnieść jakość wykonywanych wydruków oraz zapobiega zjawisku mieszania nowego i poprzednio używanego filamentu.

Specyfikacja igły do czyszczenia dysz

  • Długość całkowita igły: ok. 75 mm
  • Długość części czyszczącej: ok. 40 mm
  • Przeznaczona do dysz o średnicy 0,5 mm
  • Produkt posiada wygodny, nienagrzewający się uchwyt

Igła do czyszczenia dyszy 0,5mm - 5 sztuk

Igła do czyszczenia dyszy 0,5 mm - 5 sztuk.

W naszej ofercie dostępne są również inne akcesoria do drukarek 3D.

Igły do czyszczenia dysz drukarek 3D

Oferowane przez nas igły do czyszczenia dyszy 0,5mm (zestaw 5 sztuk) są przeznaczone do użycia z popularnymi dyszami o zwiększonej średnicy, umożliwiającymi szybszy wydruk dużych detali o niezbyt dużej szczegółowości.

Właściwa procedura czyszczenia manualnego wymaga podgrzania hotendu drukarki do temperatury równej lub (najlepiej) nieznacznie przekraczającej temperaturę pracy z najczęściej wykorzystywanym filamentem. Dla ułatwienia warto podnieść głowicę do maksymalnego położenia górnego (z wykorzystaniem funkcji Move axis, dostępnej w większości drukarek FDM).

Akcesoria do czyszczenia dyszy – koniec z przestojami w druku 3D!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko igły do czyszczenia dyszy 0,5mm, ale także wersje dla dysz o średnicach 0,15 mm, 0,2 mm, 0,35 mm czy nawet 0,8 mm. W niektórych przypadkach igły sporo cieńsze od średnicy nominalnej dyszy mogą być przydatne na początkowym etapie procesu czyszczenia.

Oprócz igieł, w sklepie Botland dostępne są również inne akcesoria do drukarek 3D, zapewniające czystość materiału poddawanego ekstruzji – warto wybrać specjalne filamenty czyszczące, a także niewielkie, ale bardzo skuteczne czyściki filamentu, zakładane na włókno przed wejściem do ekstrudera.

Szerokość opakowania 5.5 cm
Wysokość opakowania 1.5 cm
Głębokość opakowania 20 cm
Masa opakowania 0.01 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Igła do czyszczenia dyszy 0,5mm - 5 sztuk

5/5

Średnia Ocena

1

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.
Witold K. 11.01.2022 Potwierdzony zakup
OK.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: