Igła do czyszczenia dyszy 0,15mm - 5 sztuk

Indeks: DNG-17415 EAN: 5903351247368

Igła do usuwania resztek materiału do drukowania nagromadzonych w dyszach drukarek 3D. Stosowanie igieł pozwala na zapewnienie prawidłowego przesuwu filamentu. Produkt przeznaczony do udrażniania dysz o średnicy 0,15 mm. Zestaw zawiera pięć igieł w plastikowym organizerze.  

Igła do czyszczenia dyszy 0,15mm - 5 sztuk
8,50 zł
6,91 zł netto
Producent: OEM

Opis produktu: Igła do czyszczenia dyszy 0,15 mm - 5 sztuk

Igła do usuwania resztek materiału do drukowania nagromadzonych w dyszach drukarek 3D. Stosowanie igieł pozwala na zapewnienie prawidłowego przesuwu filamentu. Produkt przeznaczony do udrażniania dysz o średnicy 0,15 mm. Zestaw zawiera pięć igieł w plastikowym organizerze. Igła jest bardzo elastyczna, co niweluje ryzyko uszkodzenia czyszczonej dyszy. Stosowanie udrażniacza po wymianie filamentu pozwala zapobiec zjawisku mieszania starego i nowego koloru wkładu, widocznego zwłaszcza na pierwszych warstwach wydruku. 

Specyfikacja igły do czyszczenia dysz

  • Długość całkowita igły: ok. 70 mm
  • Długość części czyszczącej: ok. 40 mm
  • Przeznaczona do dysz o średnicy 0,15 mm
  • Produkt posiada wygodny uchwyt

Igła do czyszczenia dyszy 0,15mm - 5 sztuk

Igła do czyszczenia dyszy 0,15 mm - 5 sztuk.

W naszej ofercie dostępne są również inne akcesoria do drukarek 3D.

Supercienkie igły do czyszczenia dysz drukarek 3D

Prezentowany produkt to zestaw 5 sztuk igieł do czyszczenia dyszy 0,15mm, doskonale ułatwiających usuwanie zanieczyszczeń z najbardziej precyzyjnych dysz, stosowanych w drukarkach 3D pracujących w technologii FDM/FFF.

Specjalna stal o dużej sprężystości, zastosowana do wykonania ostrzy igieł, znacząco redukuje ryzyko złamania narzędzia podczas czyszczenia nawet silnie zapchanej dyszy. Ergonomiczny uchwyt zabezpiecza użytkownika przed oparzeniem, skutecznie izolując wolną końcówkę igły.

Prawidłowa procedura czyszczenia dyszy

Przed rozpoczęciem czyszczenia zapchanej dyszy należy podgrzać głowicę drukarki do temperatury wystarczającej do stopienia resztek filamentu, znajdujących się w kanale hotendu. Dla wygody operatora warto nieco podnieść głowicę, wykorzystując odpowiednią opcję z menu drukarki.

Bardzo ważnym aspektem praktycznym jest wykonywanie odpowiednich ruchów po wprowadzeniu igły do otworu dyszy. Należy unikać silnych odchyleń na boki, zamiast tego warto delikatnie wsuwać i obracać igłę, co ułatwi usuwanie zanieczyszczeń i uchroni przed uszkodzeniem końcówki dyszy. W naszej ofercie – oprócz igieł do czyszczenia dyszy 0,15 mm – znajdziesz też inne akcesoria i części do drukarek 3D czołowych producentów.

Szerokość opakowania 5.5 cm
Wysokość opakowania 1.5 cm
Głębokość opakowania 20 cm
Masa opakowania 0.01 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Opinie o produkcie

Igła do czyszczenia dyszy 0,15mm - 5 sztuk

5/5

Średnia Ocena

4

Opinie Klientów
Poniższe opinie zbieramy
i weryfikujemy przy pomocy
zewnętrznego partnera Trustmate
i pochodzą z procesu pozakupowego.

Opinie:

Super j. 06.02.2024 Potwierdzony zakup
Szanowni Państwo z firmy Botland, Chciałbym serdecznie podziękować za dostarczenie igieł do czyszczenia dyszy, które niedawno miałem przyjemność otrzymać. Jako Karol Kowalak, jestem niezmiernie zadowolony zarówno z jakości produktu, jak i z jego wyglądu oraz użyteczności. Super jakość tych narzędzi zdecydowanie przekroczyła moje oczekiwania, co jest dowodem na wysoki standard, który Państwo reprezentujecie. Zauważyłem, że igły są wykonane z niezwykłą precyzją, co jest kluczowe dla delikatnych prac takich jak czyszczenie dysz w drukarkach 3D. Wygląd produktu również zasługuje na pochwałę. Estetyka i funkcjonalność idą w Państwa produkcie w parze, co jest dla mnie, jako klienta, dużym atutem. Zauważalna dbałość o detale sprawia, że korzystanie z tych narzędzi jest nie tylko efektywne, ale również przyjemne. Użyteczność igieł do czyszczenia dyszy jest bezdyskusyjna. Z łatwością poradziły sobie z zanieczyszczeniami, które były moim problemem od dłuższego czasu. Dzięki temu moja drukarka 3D działa teraz bez zarzutu, co jest bezcenne dla mojej pracy i pasji. Podsumowując, chciałbym wyrazić moje głębokie uznanie dla Państwa pracy i dedykacji, która przyczynia się do dostarczania produktów najwyższej klasy. Jestem przekonany, że będę korzystał z Państwa oferty również w przyszłości, zachęcony doskonałością igieł do czyszczenia dyszy. Z wyrazami szacunku, Karol Kowalak
Celina 22.03.2023 Potwierdzony zakup
Produkt spełnił oczekiwania
Wojciech 15.02.2024 Potwierdzony zakup
Sebastian 04.01.2024 Potwierdzony zakup

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: