Płyta główna do drukarki 3D Creality K1

Indeks: CRL-23410
Wysokiej jakości płyta główna przeznaczona do drukarki K1. Produkt zaprojektowała i wyprodukowała firma Creality. Dzięki temu użytkownik może być pewien, że doskonale współpracuje ona z urządzeniem. Wszystkie złącza na płytce zostały opisane, by ułatwić podłączanie przewodów. Do zestawu dołączono śrubki niezbędne do montażu płyty.
Płyta główna do drukarki 3D Creality K1
455,00 zł
369,92 zł netto
Zapłać później
Producent: Creality

Opis produktu: Płyta główna do drukarki 3D Creality K1

Płyta główna w drukarce 3D jest odpowiedzialna za sterowanie i zarządzanie wszystkimi aspektami procesu drukowania. Odpowiada za kontrolę ruchu osi, monitorowanie temperatury, zarządzanie prędkością i przyspieszeniem oraz wiele innych parametrów, które wpływają na jakość i precyzję wydruku. Dlatego musi być wykonana precyzyjnie, z wysokiej jakości materiałów. Płytę główną przeznaczoną do drukarki K1 zaprojektowała i wyprodukowała firma Creality. Dzięki temu użytkownik może być pewien, że doskonale współpracuje ona z urządzeniem. Na powierzchni płytki znajdują się opisy poszczególnych złącz, które zmniejszają ryzyko pomyłki podczas podłączania przewodów. Do zestawu dołączono śrubki niezbędne do montażu płyty.

Płyta to oryginalny produkt Creality, producenta drukarki K1. W naszej ofercie dostępne są również inne części do drukarek 3D Creality.

Płyta główna do drukarki 3D Creality K1.

Drukarka 3D Creality K1

K1 to superszybka drukarka 3D z zamkniętą komorą roboczą. Prędkość druku urządzenia w niektórych przypadkach potrafi osiągnąć aż 600 mm/s! Jednoczęściowa rama wykonana ze stopu aluminium zapewnia drukarce najwyższą stabilność, nawet podczas pracy w tak dużych prędkościach. Dwubiegowy ekstruder Direct Drive zapewnia siłę wytłaczania na poziomie 50 N. Ceramiczna grzałka nagrzewa się do 200°C w zaledwie 40 sekund i natychmiast topi filament. Wymiary pola roboczego drukarki to 220 x 220 x 250 mm. Cała konstrukcja ma wymiary 355 x 355 x 480 mm, więc z łatwością umieścisz ją na biurku czy stole.

Szerokość opakowania 19 cm
Wysokość opakowania 13 cm
Głębokość opakowania 5.5 cm
Masa opakowania 0.19 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: