Obudowa plastikowa Kradex Z36 - 125x66x42 mm czarna

Indeks: KDX-05900 EAN: 5905275024735

Czteroczęściowa, uniwersalna obudowa o wymiarach zewnętrznych 125 x 66 x 42 mm na układ elektroniczny wykonana z ABS w kolorze czarnym  Do złożenia obudowy wykorzystywane są śrubki montażowe dołączone do zestawu wraz z nóżkami do obudowy.

Obudowa plastikowa Kradex Z36 - 125x66x42 mm czarna
12,90 zł
10,49 zł netto
Zapłać później
Producent: Kradex

Opis produktu: Obudowa plastikowa Kradex Z36 - 125 x 66 x 42 mm

Czteroczęściowa, uniwersalna obudowa o wymiarach zewnętrznych 125 x 66 x 42 mm na układ elektroniczny wykonana z ABS w kolorze czarnym. Do złożenia obudowy wykorzystywane są śrubki montażowe dołączone do zestawu wraz z nóżkami do obudowy.

 

Obudowa plastikowa Kradex Z36.

Obudowa plastikowa Kradex Z36.

Specyfikacja

  • Kolor: czarna
  • Materiał: ABS
  • Część górna i dolna łączona za pomocą czterech wkrętów (w zestawie)
  • W zestawie znajdują się również cztery nóżki
  • Wymiary zewnętrzne: 125 x 66 x 42 mm

Obudowa Kradex Z36 - uniwersalna i wszechstronna w projektach DIY!

Kiedy tworzymy prototypy urządzeń elektronicznych, musimy zadbać o to, aby działały one zgodnie z naszymi założeniami projektowymi. Po zbudowaniu prototypu, zwykle wykonujemy test funkcjonalny. Okazuje się wtedy, że wszystkie LEDy migają tak jak powinny, wyświetlacz działa, silniki się kręcą w reakcji na sygnały z czujników…wszystko bardzo ładnie działa! Czy na tym koniec? Otóż nie - teraz nasz projekt musimy ukoronować poprzez jego umieszczenie w odpowiedniej obudowie - to zadanie możemy zrealizować np. przy użyciu obudowy Kradex Z36 wykonanej z trwałego tworzywa ABS!

Montaż układu elektronicznego do wnętrza obudowy

Po zakończeniu testów funkcjonalnych naszego układu elektronicznego, możemy przystąpić do jego zamontowania wewnątrz obudowy. W pierwszej kolejności, należy zadbać o prawidłowe zaplanowanie punktów montażowych w przestrzeni wewnątrz obudowy. Jeśli nasza konstrukcja ma zostać wykonana częściowo w technologii montażu przestrzennego (PTP), zalecane jest, aby najpierw unieruchomić wszystkie podzespoły przekręcając je do obudowy. Otwory montażowe na śruby powinny mieć identyczną średnicę jak śruby, z możliwością podpiłowania ich rantu za pomocą iglaków precyzyjnych. Natomiast otwory na podzespoły przykręcane poprzez nakrętki, powinny mieć średnicę o 1mm większą względem średnicy gwintu podzespołu montowanego, w celu łatwiejszego dopasowania podzespołu w otworze montażowym.

Kolor czarny
Długość 66 mm
Szerokość 125 mm
Wysokość 41 mm
Szerokość opakowania 12.5 cm
Wysokość opakowania 6.6 cm
Głębokość opakowania 4.2 cm
Masa opakowania 0.088 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: