• Wyprzedaż!

Nakładka VESA do obudów TEKO do Raspberry - przezroczysta

Indeks: RPI-06661 EAN: 8018340518217

Przezroczyta nakładka przystosowana do montażu VESA (montaż obudowy w tylnej części telewizora, monitora). Pozwala zamontować Raspberry w obudowie z serii TEKO na monitorze.

Nakładka VESA do obudów TEKO do Raspberry - przezroczysta
17,50 zł -35%
11,38 zł
9,25 zł netto
Najniższa cena z 30 dni: 11,38 zł
Zapłać później
Producent: Teko
Kompatybilny z: Raspberry Pi

Opis produktu: Nakładka VESA do obudów TEKO do Raspberry - przezroczysta

Przezroczysta nakładka do minikomputera Raspberry Pi w wersji 3 B+, 3B, 2B i 1B+ umieszczonego w obudowie z serii TEKO. Przystosowana do montażu VESA (montaż obudowy w tylnej części telewizora, monitora). Standard mocowania to MIS-D 100 (rozstaw otworów 100 x 100 mm, dla śrub mocujących M4).

06661_3b.jpg

Obudowa montowana na "wcisk", bez użycia kleju, co pozwala na jej demontaż w dowolnej chwili.

06661_2b.jpg

Przedmiotem sprzedaży jest nakładka, obudowy TEKO oraz minikomputer Raspberry Pi można nabyć osobno.

Specyfikacja

  • Kolor: przezroczysty
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Wymiary zewnętrzne: 130 x 120 x 4  mm
  • Zestaw nie zawiera elementów do montażu nakładki do monitora. Śrubki umożliwiające przykręcenie (gwint M4) należy nabyć osobno.

Mocowanie VESA do obudów Raspberry Pi Model B

Tworzywowa, przezroczysta nakładka VESA, kompatybilna z obudowami TEKO do Raspberry Pi, umożliwia montaż minikomputera z tyłu monitora komputerowego lub telewizora. Produkt pozwala na pewne zamocowanie „maliny”, zaś montaż (jak i opcjonalny demontaż) są bardzo proste – wymagają jedynie przykręcenia lub odkręcenia czterech śrub M4.

Oferowana przez nas nakładka VESA jest w pełni kompatybilna wymiarowo z popularnymi obudowami marki TEKO do Raspberry Pi – odpowiedni rozstaw otworów, jak i specjalne wypustki pozycjonujące narożniki obudowy, umożliwiają szybkie ustalenie właściwej pozycji montażu.

Obudowy do Raspberry Pi w ofercie Botland

W naszej ofercie – oprócz obudów i akcesoriów montażowych marki TEKO - znajdziesz także bogatą gamę obudów innych producentów, które zostały specjalnie zaprojektowane do współpracy z minikomputerami Raspberry Pi 4B/3B+/3B i 2B, a także ich mniejszymi wersjami (Raspberry Pi Model A oraz Raspberry Pi Zero/Zero W).

Sprawdź także inne akcesoria kompatybilne z Raspberry Pi – wybieraj spośród setek modeli nakładek Raspberry Pi Hat, wyświetlaczy dotykowych, zasilaczy, osprzętu USB oraz modułów kamer.

Kolor czarny
Obudowa - moduł Pi 3B+/3B/2B
Obudowa - VESA Tak
Szerokość opakowania 13 cm
Wysokość opakowania 1 cm
Głębokość opakowania 12.3 cm
Masa opakowania 0.026 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: