Kondensator ceramiczny 1nF/50V - 1000szt.

Indeks: PAS-08750 EAN: 5904422312107

Kondensator ceramiczny przewlekany 1 nF / 50 V. Cena za 1000 sztuk.

Kondensator ceramiczny 1nF/50V - 1000szt.
28,90 zł
23,50 zł netto
Zapłać później
Producent: OEM

Opis produktu: Kondensator ceramiczny 1 nF / 50 V - 1000 szt.

W zestawie znajdziesz 1000 sztuk kondensatorów ceramicznych o pojemności 1 nF. Elementy zostały wykonane w technologii THT, w związku z czym są przeznaczone do montażu przewlekanego i mogą być wykorzystywane na przykład do nauki elektroniki lub podczas prototypowania z użyciem płytek stykowych.

Kondensatory ceramiczne cechują się dobrą odpornością na niekorzystne warunki zewnętrzne, a także stabilnością parametrów i wytrzymałością mechaniczną. W związku z tymi cechami znajdują szerokie zastosowanie w wielu urządzeniach oraz instalacjach, takich jak systemy zasilania czy układy filtrujące i przeciwzakłóceniowe.

Zestaw kondensatorów ceramicznych 1 nF/50 V do każdej pracowni

Komplet zawiera aż tysiąc wysokiej jakości kondensatorów ceramicznych o pojemności 1 nF, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na przykład do celów edukacyjnych, a także w pracowniach elektronicznych. Elementy posiadają standardowy raster wyprowadzeń 2,54 mm (kompatybilny z większością akcesoriów THT, między innymi płytek stykowych) i są przeznaczone wykorzystania z napięciem o maksymalnej wartości 50 V.

W naszym asortymencie dostępne są również inne kondensatory ceramiczne THT i SMD o różnych pojemnościach, a także szeroki wybór pozostałych rodzajów kondensatorów. Oprócz tego posiadamy w ofercie wszystkie inne produkty niezbędne do nauki elektroniki i tworzenia własnych projektów, między innymi płytki stykowe, rezystory, diody, czujniki, układy scalone, przewody czy obudowy.

Elementy sprzedawane w pakiecie po 1000 sztuk.

Specyfikacja kondensatora

  • Pojemność: 1 nF
  • Maksymalne napięcie: 50 V
  • Obudowa: THT - przewlekana
  • Raster wyprowadzeń 2,54 mm
Zestaw kondensatorów ceramicznychZestaw kondensatorów ceramicznych.

RLC - Pojemność 1 nF
Szerokość opakowania 12.5 cm
Wysokość opakowania 10 cm
Głębokość opakowania 2 cm
Masa opakowania 0.064 kg

Jako pierwszy zadaj pytanie dotyczące tego produktu!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkty z tej samej kategorii: